Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Yengeç Burcu 2015’de iş alanınızda bir Yeniay doğuyor

indir3 Temmuz 2015’de iş alanınızda bir Yeniay doğuyor. 15 gün öncesinden içiniz kıpırdamaya başlayacak, 15 gün sonrasına dek yenilik arzunuz devam edecek. Bu süreçte iş alanınızı yenileyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızın arasına bir yenisi katılabilir. Son derece zarif, hoş ve anlayışlı bu arkadaş diğerleri tarafından pek benimsenmese bile, sizin için gelecekte can dostlarınızdan birisi olabilir.

Yeni iş tekliflerini değerlendirmek için ne yazık ki 2015’de başka bir fırsatınız daha olmayacak. İş hayatı 2015’i in en öncelikli konusu değil sevgili Kova. Kişisel gelişim ve yakın ilişkiler dikkatinizi yöneltmeniz gereken asıl konular.

3 Temmuz (15 gün öncesi ve sonrası) boyunca diyete baş layabilir, yeni bir beslenme programı deneyebilir ve sağlık kontrollerinizi baştan yaptırabilirsiniz. Kontrollerinizi yaptırırken veya diyetinizi uygularken karşılaşacağınız kolaylıklar, şanslı olduğunuzu düşündürecek nitelikte sevgili Kova. Bu özel fırsatı kaçırmayın.

Orijinal şeyler yaratmakta usta, projeler kralı Kovalar, her yeni projeye başlarken özel dönemlerini kullanmaya dikkat etmelidirler. Doğum yapmak yaratmak demektir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bu özel dönemi doğum yapmak veya hamile kalmak için de planlayabilirsiniz.

12 Aralık 2015’de yaratıcı projelerinizin onaylanacağı bir Dolunay gerçekleşiyor. Ancak o günlerde hem finansal konularda zorlayıcı etkiler altına gireceksiniz hem de yakın dostlarınızla ihtilaflar yaşayabilirsiniz. Bu tehlikelere dikkat etmek koşuluyla konsantrasyonunuzu projelerinize yönlendirmelisiniz. 7 17 Aralık günlerinde burcunuzda ilerleyen ilham perisi Neptün’ün tüm desteği sizinle olacak. Kaçırılmayacak bir dönem. Aynı dönemi bebek sahibi olmak için düşünebilirsiniz, ama yoğunluğunuzu ve dikkatinizi sadece bebeğinize yöneltmek koşuluyla!

Aynı alanda 3 Haziran 2015’de bir Yeniay doğacak. Sevimli, heyecanlı, hızlı ve cesaret isteyen bir projeye başlayabilirsiniz. Sözleşme yapmak için 26 Mayıs öncesini tercih etmelisiniz. Unutmayın Yeniaylar gerçekleştiği günden 15 gün öncesinde bile etkilidirler. Kariyeriniz bu proje yüzünden ya da bebeğiniz vesilesiyle küçük bir sarsıntı geçirirse de umursamayın. Size ödenecek tazminat şansınıza doğru yola çıkmanıza yetecek! 18 Haziran’a kadar şans sizinle!