Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi Burcu Tarot Falı

indir (1)Düaliteyi dengelemek ile ilgilidir. İki kutup arasında gidip gelerek bir uyum sağlar. Ruhsallığm farkındadır ancak bilincine varmamıştır. Kişisel dürtüler ve Tarot falı gibi yüksek ideale hizmet arasında salınır. İkili ilişkiler yoluyla öğrenilir. Seksle en çok ilişkilendirilen burçtur. Cezbetme, rekabet ve savaşmayı barındırır. Adaletle hareket etme ve sorun çözme ile sınanır.

Alt bilinç seviyesi: (Bu seviyede ezoterik Tarot falı ve yorum yapılmaz.) Sığ ilişkiler kurar. Dramatik aşk ilişkileri hayatının eksenindedir. Hoş görünümünün altında ilişkilerinde hükmetmek ve haklı çıkmak gibi bir amacı vardır. Çok rekabetçidir. Ama bunun için bir başkasını işin içine çeker. Karşıtıyla rekabet yaratır.

Farkmdalık Tarot falı açılımı: Düalitenin farkına varır ve kendi arzulanna/başansı na odaklanmak yerine denge ve uyum faktörünü gözetir. Sevgi ile hareket eder. Güzelliğe karşı daha rafine bir zevk gelişir. Haksızlığa dayanamaz.
Üst bilinç seviyesi: Toplumsal ölçekte denge ve huzur arayışlarına yönelir. İnsan haklan ve hukuku önem kazanmıştır. Realisttir. Uyum için fedakârlık gerektiğini bilir. İnsan ilişkileri ikili düzeyden daha geniş kitlelere yayılır.