Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


TERAZİ BURCU 2016

indir (1)TERAZİ

24 Eylül 23 Ekim

2015, içi özellikle yaz ayları hiç kolay geçmedi. Akrep burcundaki Satürn maddi konularda olumsuz etkilerken üzerine Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Mistik konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz

Daha önce sizin için dünya yalnızca eşinizden veya yakın arkadaşlar ve ailenizden ibaretken Venüs’ün geri hareket etmesi ilişkileri ve aşkı altüst daha ruhani boyutlara dokunmak isteyebilirsiniz, etti. Kendinizi savaştan çıkmış gibi hissediyor ve toparlanmaya çalışıyor olabilirsiniz. 2016 yılında olanları unutmak için kendinizi daha çok çalışmaya ve üretmeye vereceksiniz. Jüpiter, Terazilerin pek de göremediği veya anlayamadığı bir burç olan emek ve çalışmanın da timsali Başak’ta ilerlerken; uzun süredir içinizde biriktirdiğiniz enerjiyi çok çalışarak bırakmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan manevi açıdan büyük bir açılım içindesiniz. Yaşadığınız olaylar, özellikle ilişkileriniz ve evliliğiniz yoluyla edindiğiniz deneyimler sizi olgunlaştırdı. Artık bunları üst boyuta taşımak, manevi dünyanın kapılarım aralamak, spiritüel birikiminizi kitleler ve insanlarla paylaşmak istiyorsunuz.

Daha önce sizin için dünya yalnızca eşinizden veya yakın arkadaşlar ve ailenizden ibaretken daha ruhani boyutlara dokunmak isteyebilirsiniz. Yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Mistik konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Metafizik konular, manevi dünya, merakınızın artacağı temalar haline gelecek. 9 Eylül’den itibaren şans ve kısmet gezegeni Jüpiter, burcunuza ilerliyor.

Gerek ilişkileriniz gerekse işiniz, kariyeriniz ve maddi durumunuz açısından Jüpiter’in bu geçişi sizin için olumlu gelişmeleri beraberinde getiriyor. Maddi açıdan kaynaklarınız artabilir.

2016’nın ilk sekiz ayında biraz daha sabrettikten sonra evrenin size müjdeleri olacak.

MADDİ KONULARDA RAHATLAMA

Satürn’ün para evinizden çıkması sizi maddi konularda oldukça rahatlatıyor. Maddi imkanlarınız genişledikçe kendinize güveniniz pekişiyor. Yeteneğinizi, sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirebileceksiniz. Her zaman önünüze engel çıkaran tereddütleriniz, kararsızlıklarınız azalırken, risk almaktan, girişimde bulunmaktan korkmayacaksınız. Bu yıl çok daha sıkı ajandalar tutabilir, görüşmelerinizi her zamankinden daha çok plan ve program içinde yürütebilirsiniz. Zihninizi ve konsantrasyonunuzu odaklamayı deneyimleyeceksiniz. Fikirleriniz havada uçuşmak yerine daha sağlam temeller bulacak. İş gezegeni Satürn 25 Mart13 Ağustos tarihleri arasında geri gidiyor. Bu dönemde iş konularında her zamankinden fazla zorlanabilirsiniz. Rölanti durumu, belirsizlik, durgunluk yaşayabilirsiniz.

Bu yıl Mars da geri giderek çalışma hayatına kaos getiriyor. 17 Nisan27 Mayıs döneminde özellikle iletişiminizde agresif tutum içinde olabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konularda pürüzler ve sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. 28 Mayıs1 Temmuz arasında para konularında hızlı davranmamaya bakın ve çok dikkatli olun. Kazanç ve gelirlerinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bütçenizde açıklar, hatalar, ihmaller zarar verici sonuç 2016’nın ilk sekiz ayında biraz daha sabrettikten sonra evrenin size müjdeleri olacak. Maddi alanlarda belirsizlikler sona ererken, daha kararlı davranacaksınız

SAĞLIĞINIZLA İLGİLENİN!

Bir yandan ilişkileriniz bir yandan yoğun iş temponuza odaklanırken kendinizi ve sağlığınızı unutuyorsunuz adeta. Ancak bu yıl Jüpiter’in Başak burcunda ilerlemesi dikkatinizi bu konulara biraz daha çekecek. Size yapmanız gerekenleri ve bedeninize ve ruhunuza karşı sorumluluklarınızı hatırlatacak. 25 Mart13 Ağustos ve 17 Nisan27 Mayıs tarihleri arasında zihninizi ve sinirlerinizi rahatlatmanın yollarını mutlaka aramalısınız. 9 Eylül’den sonra hastalıklardan kurtulabilir, kronik rahatsızlıklarda düzelme kaydedebilirsiniz.