Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi burcu ve iş hayatı

indir (1)Venüs yönetiminde ve Hava elementinden olan Terazi burcu sayesinde iletişimin bir sanat olduğunu anlarız. Estetik bakış açısı gözlerine, sözlerine, düşüncelerine, yaptıkları işlere yansır. Özel ve iş hayatlarında ilişkilere odaklı yaşarlar. Tek değil her zaman ikili olmayı severler. Başkalarının gözleriyle kendilerine bakıp onay almak, beğenilmek isterler. Dış referanslı olduklarından, Tarot falı gibi başkaları tarafından takdir görmekten, onları etkilemekten motive olurlar. Öncü nitelikteki Terazi burcu, başkalarını ikna ederek iş hedeflerine ulaşmayı başarır. Bunu çoğu zaman karşı taraf farketmez bile. Nabza göre şerbet verirler; kapıdaki resepsiyonistle de, yönetim kurulu başkanıyla da çok iyi anlaşırlar. Her yaşta, cinsiyette ve millette insanlarla anlaşmayı misyon edinmiştir. Adaleti simgeleyen Terazi, hukukçularına da temsil eder.

KİŞİSEL KARİYER: İkinci adam olabilmeyi, zaman zaman geride durabilmeyi başardıklarından, egolarına yenilenleri de iyi yönetirler. Tüm kitlelerle anlaşabilen, zaman zaman politik görülebilen Teraziler sanatı ve iletişimi hayata katan tüm işlerde başarılı olurlar. Şirketteki aracılık görevleri, kurumsal ilişki yönetimi, iki departman arasında köprü vazifesi kurması gereken işler onlara verilebilir. Sinema gibi iletişim sanatlarında da Teraziler vardır. Siyaset arenalarında onları görürüz. En zor şeyleri bile usturuplu söyleyebildiklerinden aranan kişi olurlar. Karşıda muhatabın olduğu her işte ve sporda başarılı olurlar.

Meslekler: Küratör, danışman, avukat, hakim, hukuk danışmanı, sinemacı, mimar, ses sanatçısı, politikacı, TV program sunucusu, güzellik uzmanı, dansçı, tangocu, tenisçi, müzakereci, çöpçatan, ortak, iç mimar, sosyal klüp yöneticisi.

Önerilmeyen işler: Deyim yerindeyse “racon kesmek” gereken, hızlı karar alman, riskli işler Terazileri zorlar. Onlar danışarak ve karşıdakinin isteklerini dikkate alarak hareket etmeyi sevdiklerinden, tepe yönetici sorumluluğu aldıklarında işler yavaşlayabilir. Kimseye sormadan yapılan veya zaman zaman başkalarının hoşuna gitmeyecek kararlar almaları gereken işlerde mutsuz olurlar. Sert tartışmalar ve fazla maço ortamlar onlara uygun değildir.
KURUMSAL: Diplomatik, müzakereci, estetik şirketlerdir. Sanat galerileri, aracı kuruluşlar, liyezon ofisler, siyaset, adliyeler, iletişim sanatları, kadın ve güzelliğe yönelik ürünler, estetik alandaki tüm ürünler Terazi burcu yönetimindedir. En son ortaklık yapılarının oluşturulma tarihlerine göre Apple ve Microsoft, Terazi zamanı kurulmuştur. İki şirketin de son zamanlarda daha estetik ürünler çıkardığını söyleyebiliriz. 16 Ekim 1923 tarihinde kurulan The Walt Disney Co., yediden yetmişe herkesin sevdiği beğeni kazanmış ürün ve hizmetleriyle tanınır.