Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi burcu Mayıs Haziran yorumları

Mayıs:
İşinizle ilgili kısa seyahatler yapabilirsiniz. Bu seyahatlerin işten ziyade size daha çok yararı olacak. Kafanızı boşaltacak ve yapacağınız hava değişikliği ile bedeninizin dinlenmesini sağlayabileceksiniz.
20 Mayıs12 Haziran arasında gerçekleşecek olan ve kâbusumuz olan bir Merkür gerilemesi daha yaşayacağız. Yapacağınız iş gezilerini bu tarihten öncesi ve sonrasına göre planlamanızda fayda var. Ayrıca yine bu tarihler arasında iş anlaşmaları yapmamanızı öneririm. Zararla dönme olasılığı yüksek olabilir.

Para konusunda oldukça şanslı bir aydasınız. Umulmadık ekstra gelirleriniz olabilir.
İşve kariyer için şanslı günleriniz: 9,10,11,14,18 Mayıs Para için şanslı günleriniz: 6,7,19,21 Mayıs Aşk için şanslı günleriniz: 12,13,20 Mayıs.

Haziran:
Haziran ayına kadar birçok konu hakkında tahminlerimi yürüttüm, ama hâlâ aşktan fazla söz etmediğimi fark etmişsinizdir. Nedeni ise halihazırdaki birlikteliğinizin güzel bir şekilde olağan hali ile devam etmesi. Ama Haziran ayının gelmesiyle birlikte birden tutkularınız doruk noktasına ulaşacak, içinizdeki süper romantik ortaya çıkacak.

Partnerinizle sanki ilk kez karşılaşmış gibi yeniden âşık olacaksınız. Rutinleşmiş aşk hayatınıza renk gelecek ve alevler yükselecek. Daha ne diyeyim Allah mesut etsin, darısı da bekârların başına.
Darısı bekârlara der demez; bekâr Terazilerin kulaklarını dört açtıklarını biliyorum. Merak etmeyin sizlere de iyi haberlerim var. 16 Haziran’da yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni şeyleri de beraberinde getirir; başlangıç, yeniden doğuş, ilk adım anlamlarına gelir. Dolayısıyla yeni ay karşınıza yeni bir aşk çıkarabilir, gözünüzü dört açın. Çekim gücünüz inanılmaz yüksek olacak. Ama evde oturarak çekim gücünüzün hiçbir faydasını göremezsiniz. Dışarı çıkın sosyal ortamlarda bulunun. Ne bir işe güce bakıp ne de dışarı çıkan, kırk yıl boyunca eve kapanıp pencereden gelip geçenleri seyrettikten sonra, “Evde kaldım”diye ağlayanlardan olmayın.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 24,25,26,27 Haziran Para için şanslı günleriniz: 8,20,21,23 Haziran Aşk için şanslı günleriniz: 14,15,16,17,18,19 Haziran.