Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Terazi burcu kariyer 2015

indir (1)18 Hazirandan itibaren yöneticiniz Venüs kariyer alanınızda yol almaya başlayacak. Avantajları peş peşe sunarken, 3 Temmuz 2015’de aynı alanınızda Yeniay oluşacak. Bu her zaman yeni bir teklif demektir. Sağlı sorunlarınızın harika teklifleri reddetmenize sebep olmaması için, öncelikle yılın başından itibaren kendinize iyi bakmalısınız. Kemik ve iskelet sorunları ile eklem, diş problemleri canınızı sıkacak kadar iş yaşamından uzaklaşmanıza sebep olabilir. 2015 boyunca dikkatiniz kariyerinizde olmayacak. Bu nedenle yılın sadece 1 kez karşınıza çıkaracağı bu fırsat dönemini iyi değerlendi rin sevgili Terazi. 18 Haziran 13 Temmuz arasında avantajlarınıza dikkatle bakın.

7 Mart 2015 (+/ 15 gün) iş hayatınıza çekidüzen vermek ve yeni başlangıçlar yaratmak için özel bir dönem olacak. Balık burcunda Yeniay doğacak ve yepyeni, eşsiz fırsatları sunacak size. Gözünüzü dört açın. Önce sağlığınızla ilgilenin. Korkmayın hiçbir şey risk altında değil. Sadece harikulade açılardan yararlanmanızı istiyorum. Sağlık kontrollerinizi yaptıktan sonra iş alanınıza çevirin bakışlarınızı. Yeni iş arkadaşları ortamı canlandırabilir ve taze kan sağlayabilir. Ofisinizin değişmesi, her şeyi olumlu şekilde etkileyebilir. Özellikle şirket imajınıza iyi gelecek değişimlerden kaçınmayın. Size para akışı olarak geri dönecektir. Bu günlerde planlayacağınız değişiklikler uzun vadede kariyerinizi istediğiniz noktaya taşımanızı sağlayacak.

15 Eylül 2015 ( +/ 5 gün) Balık burcunda Dolunay ger çekleşecek ve iş alanınızı temizlemek için son bir şans verecek. Sizi sıkan, yoran, işe yaramaz ne varsa çöpe atmanın yada değiştirmenin zamanı geldi belki de! Muhtaç olduğunuz kudreti burcunuzda yol alan Mars sağlayacak sevgili Terazi. Biraz nezaketten uzaklaşmanın kimseye zararı olmaz; kabalaşmadığınız sürece! Bu kez sizden atılgan ve risk alan birine dönüşmeniz isteniyor. Böylece iş arkadaşlarınızı, evraklarınızı, müşteri portföyünüzü hatta ofisinizi veya eşyalarınızı tamamen yenileyebileceksiniz. Neptün yaratıcılık alanınıza ilham veriyor. Başarınızdan tek başınıza sorumlu olacaksınız. Aynı günlerde diyete veya spora başlayabilirsiniz. Özellikle terapi görme niyetiniz varsa, depresif ve mutsuz hissediyorsanız yaşlı, deneyimli bir danışmanla işbirliği yapmanın faydasını göreceksiniz.