Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Çiçek Esansları

Çiçek Esansları:
Tüm kâhinler bitkiler üzerinde toplanan nem ve çiy ya da yağmur sularına çok önem verirler. Bitkiyle nleşen bu maddeler sadece suyun eğil hava ve toprağın da güçlerini
barındırırlar. Bitki esansları belirli bitkilerin belli damıtma işlemleri sonucunda ortaya çıkan sularıdır.
Çiçek esansları aşağıdaki şekillerde kullanılabilirler:
• Konsantre haldeki esans, suyla karıştırılarak kullanılabilir.
• El, ayak içleri ve vücudun başka bölgelerinde topikal olarak kullanılabilirler.
• Temiz suyla karıştırılarak sprey halde kullanılabilirler.
• Tılsım, kristal bitki ve muskalara damlatılarak güç artırıcı olarak kullanılabilirler.
Bitki esansı ile bitki yağları çok farklı şeylerdir ve birbirlerinin yerine kullanılamazlar. Bitki yağları bitkilerden elde edilen özsulardır ve çok güçlü tıbbi etkileri vardır. Diğer taraftan bitki esanslarının gücü onların yarattıkları vibrasyonlardan kaynaklanır. Bitki esansı elde etmek için bitkinin öldürülmesi gerekmez, çünkü bitki yaprakları ve tomurcuklarından elde edilecek çaylar esans elde etmekte kullanılırlar. Bitki esansları sizin ve bitkinin auraları arasında köprü görevi gören duygusal ve manevi boyutlarda işe yarayan maddelerdir.
Koruma ve rehberliklerini almamıza yarar.
Karanfil esansı: İnsanın psişik güç ve enerjiyi kabul etmesine yol açar.
Mine esansı: Psişik güç ve enerjiyi tek başına harekete geçirecek kapasitedir. İnsan ruhunu Ay ile harmoni içine sokar ruhsal dengeyi sağlar.
Kaktüs esansı: Yerkürenin kadınsı karakterine karşı bu esans erkeksi özellikler taşır ve sizinle yerküre arasındaki dengeyi sağlar.
Lale Algıyı artırır, insan aurasını diğer varlıklarla dengeli hale getirir, özellikle rüyalarda ve meditasyon hallerinde etkisini gösterir.
Aura temizliği ve güçlendirmesinde kullanılır. İnsana psişik koruma sağlar. Manevi veya fiziki zehirlenme geçirenleri iyileştirir.

tarot falı bak Sundu…