Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Meditasyon

Meditasyon
Meditasyon çok önemli. Bedenimizin sağlıklı olabilmesi için ruh sağlığı çok önemlidir. Kök çakranızın her daim sağlıklı olması, hayata doğru baktığınızın işaretidir. Eğer kendinizi mutsuz hissediyorsanız, kök çakranıza yönelin. Oturun. Omurganızın dimdik olduğunu hayal edin. Ellerinizi bacaklarınıza koyun, bütün çakralarmızı şifalandırmaya niyet edin ve derin bir nefes alın.

Sağlık Meditasyonu
İlkönce tepe çakramızm sağlıklı olduğuna karar vereceğiz.
Derin bir nefes alıp, hızlıca veriyoruz. Tepe çakramız kayabilir, tıkanabilir. İlkönce evrenle bağlantılı olan tepe çakramızı şifa landırmaya niyet edelim. Tepe çakramızm rengi mor ve beyazdır. Şimdi bembeyaz bir ışık hayal edelim. Burnumuzdan derin bir nefes alalım. Bütün korkularımızı, kaygılarımızı toplayalım o nefesle. .. Sonra nefesi verelim ve atalım.
Sonra üçüncü gözümüz. Rengi gece mavisidir.
Doğruları görmeye niyet edelim. Mavi ışığı hissedelim.
Sonra boğaz çakramız… Açık mavi renk…
Neleri söyleyemedik, neleri tuttuk içimizde? özgürleşmeye niyet edelim ve bütün negatif enerjileri burnumuzdan alıp, ağzımızdan dışarıya verelim.
Şimdi kalp çakramıza odaklanalım…
İki göğsümüzün ortası… Yeşil renge odaklanalım. Kalp çak ramızın rengi yeşil ve pembedir. Kalbimizi kimler kırdı, kimleri bağışlayamadık? Kimlerin hüznünü omuzlarımıza aldık? Neden incindik? Bunları düşünelim. Derin bir nefes alacağız ve kalp çak ramızı olumsuzlaştıran bütün enerjileri ağzımızdan dışarı vereceğiz. Burnunuzdan derin bir nefes alın ve ağzınızdan verirken hepsini gönderin.

Mide çakramıza sıra geldi. Turuncu…
Hangi yükleri topladık? Neleri sindiremedik? Kimlerin bizi üzmesine izin verdik? Derin bir nefes alalım ve ağzımızdan verelim.
Şimdi göbek çakrası. Sarı rengi görelim.
Neler bizi korkuttu? Çakramız korkuyla mı kapandı? Ya da kaygıyla… Olsun dert değil… Şu anda şifalandıracağız ve bütün korkularımızı dışarı vereceğiz.
Şimdi kök çakramız. Kırmızı rengi hayal edin.
İki kasığımızın ortası. Niye hayata sağlam basamadık? Aşk hayatımız mutsuz mu gidiyor? Şimdi orayı şifalandıracağız… Derin bir nefes alacağız ve ağzımızdan dışarı vereceğiz.
Şimdi kuyruk sokumumuza odaklanalım.
Lotus… Kök çakramız mı tıkandı? Şimdi burnumuzdan derin bir nefes alacağız ve hızlıca vereceğiz…
Şimdi derin bir nefes alacağız ve tepe çakramızdan beyaz bir kristalin girdiğini ve bütün vücudumuzu yıkadığını hissedeceğiz.
Şimdi kök çakramıza odaklanacağız ve bir ağaç gibi kök saldığımızı göreceğiz. O ağacın kökleri sarsın toprağı. Derin bir nefes alın ve bütün vücudunuzu sarın. “Ben güvendeyim ve kendimi seviyorum. Ben değerliyim. Ben Allah’ın mucizesiyim… Kendimle birim ve bütünüm…” deyip gözlerinizi açın.
Korku hepimizin hayatında vardır. Anneysek, çocuğumuzu okula gönderir ve onun başına bir şey gelmesinden korkarız. Kimileri sıhhatini kaybetmekten korkar. Kimi işini kaybetmekten korkarken kimi de şöhretini yitirmekten korkar. Kimilerinin korkusu parasız kalmak, zor duruma düşmektir. Kimileri de ilişkileri nedeniyle korkar, ilişki yaşadığı insanla ilgili korkulara sahiptir…
Siz bir mucizesiniz. Siz bir nefesle bu evrene geldiniz. Bir nefesle de veda ettiniz…

tarot falı bak sundu….