Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak Burcu Tarot Falı

indirDünya planına varlığın yerleşmesi ile ilgilidir. Bu sebepten madde ve onun doğru kullanımı ve tasnifi önemlidir. Ruhun maddi âleme intibası tam ve mükemmel olmalıdır. Her türlü dünyevi Tarot falı ve (maddi) doğuşu temsil eder. Maddenin ayrıştırılması, maddenin kullanımı, doğru değerlendirilmesi önemlidir. Dolayısıyla ilahi olanın günlük hayat pratiğine oturtulmasıyla ilgilidir.

Madde ile ilgili her türlü proses ve metodun uyarlanmasını ifade eder.

Alt bilinç seviyesi: (Bu seviyede ezoterik yorum yapılmaz.) Maddeye bağlanmayla ilgili olduğundan biriktirmeye tutkuludur. Hem fiziksel hem de Tarot falı gibi mental olarak henüz silik bir görünüm arz eder. Çok ama boş konuşur. Gereksiz detaylarda boğulur. Kendini somut olarak ortaya koyma adına maddeye gömülür.

Farkmdalık açılımı: Eleştirellik ve mükemmeliyetçilik baş gösterir. Sadece kendini ifade eden şeyleri biriktirmeye başlamıştır. Daha seçici ve analitiktir. Temizlenme ve gereksiz yüklerden arınma başlamıştır.

Üst bilinç seviyesi: Kişiliğini var edip tüm boyutları ile (fizik, duygu, mental) sentezlemiştir. Kendini insanlığa adar, özellikle şifa ile ilgilidir. Dünyayı sevgisi, samimi ilgisi ve şifalandırıcı özellikleriyle besler.