Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak burcu ve para

indirPara ancak çok çalışılarak kazanılabilen bir şeydir Başaklar için. Dünyevi şeylerin değerini bilebildiğinden ve hak etmek için emek sarf ettiğinden, eline geçenin değerini bilir. Sürekli hesap yapar. Bir maddi atılım yapacaksa eğer, geçmişte fal bak ve o hareketin neyle sonuçlandığının istatistiğini çıkarabilir. Bugünkü verilere bakar ve gelecekte neler olabileceğini hesaplar. Yani söz konusu para olunca da ince eleyip sık dokur. Her konuda kusursuz olmak önemlidir. Parasız kalmak da kusursuzluk halinin ihlali anlamına geleceğinden bunun olmaması için elinden geleni yapar.

Ne kadar geleceği ve neye ne kadar gideceği kalem kalem bellidir. Bu hesabın şaşmaması için eline ne kadar geçeceğini mutlaka önceden bilmesi gerekir. Ticaretle uğraşmak yerine maaşlı işleri bu nedenle daha çok tercih edebilirler. Açık noktanın kalmaması önemlidir. Kredi kartı ekstresi kontrolünü hiç aksatmadığından dolayı daha dekont gelmeden önce ne kadar olacağını tahmin edebilir.

Alışveriş yaparken de kıyaslama yapar. Eğer aynı kalitedeki ürünü daha ucuza alabilecekse bunun için biraz uğraşmayı göze alır. Tedbirlidir. Olası bir harcama ihtimaline karşı rezerv parası da mevcuttur. Yatırım yapabilen kişilerdir. Kötü günlerin de olabileceği ihtimalini aklından çıkarmaz. En çok, sürekli hesabını yapıp sayma şansı vereceğinden ve dinamik olarak artış gözlemleyeceğinden dolayı bankada biriktirmeyi ve faize yatırmayı tercih edebilir.

Müsrifliğe karşıdır. Ona ait ödemeyi bir başkası yapacak olsa bile tasarrufu düşünür. Düşünmeyeni de sevmez. Lüksten ve fazla hesap ödemekten kaçınır. Sade ancak temiz ve düzgün şeylere para harcar. Sağlık, temizlik ve hijyen konularında para harcamaktan kaçınmaz.

Bir şey alınacağı ya da bir ödeme yapılacağı zaman bunun gerçekten gerekli olup olmadığına bakar. Henüz kullanılabilir şeylerin atılması ya da sırf zevk için bir tane daha alınması Başak’a göre davranışlar değildir. Abartılı durumlarda ince hesapların peşine düşmeye meyledebilirler.

“Ya parasız kalırsam” diye düşünmekten kurtulması ve hem kendisine hem de hayatı paylaştığı kişilere bu açıdan biraz serbestlik tanıyabilmesi önemlidir.