Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Başak: Becerildi âşık

indirBaşak kişisi, aşk hayatında sadeliği, güvenilirliği, sadakati ve rasyonaliteyi ön planda tutar. Pratik, dürüst, yetkin, üretken ve net olmayan kişilerle bir arada durmak istemez; bu tip kişilerle yaşayacağı ilişkilerde zorluklar ortaya çıkacaktır. Mütevazı bir yapıda olduğu için, çok gösterişli kişilerden de uzak durmayı tercih eder. İlişkisi mantığı ile çelişmemeli ve Tarot falı gibi bir amaca hizmet etmelidir. Öylesine vakit geçirmek ve kendisine uygun olmayan kişilerin peşinden koşmak, Başak kişisine göre değildir.

Aradığı güveni, sadakati, sadeliği ve istikrarı elde edebileceği için, Boğa ve Oğlak kişileri ile ilişkileri oldukça rahat ilerleyecek ve bu ilişki zamanla hayat arkadaşlığına dönüşecektir.

Su grubundan olan Yengeç ve Akrep burcu ile olan ilişkisinde ise, duygusal derinlik bağlamında bazı sıkıntılar çekse de, aradığı uyumu, sadakati ve sadeliği bulacaktır. Balık kişisi ile ilişkisinde ise, kendini oldukça tamamlanmış hissedecek, ancak bazen empati sorunları yaşayacak ve ikilemde kalacaktır. Çünkü Başak kişisinin gerçekçiliği ile Balık kişisinin hayalperestliği arasında uçurumlar vardır. Ayrıca Balık kişisinin net olmayan duygu, düşünce ve davranışları, Başak kişisini rahatsız edecektir.

Kendi elementiyle uyumsuz bir elementten olan Hava grubu burçları Terazi ve Kova kişileri ile ilişkisinde, ciddi krizler, uyumsuzluk ve tutarsızlık devrede olacaktır, çünkü bu kişilerin aşırı sosyal, dışadönük ve havai yapıları, Başak kişisine uygun değildir. İkizler kişisi ile ilişkisinde ise, tartışmalar ve çatışmalar devrede olacaktır.

Ateş grubundan olan Aslan ve Koç kişileri ile ilişkilerinde de uyumsuzluk vardır, çünkü bu kişilerin sürekli ön planda olmak isteyen yapısı Başak kişisinin mütevazı ve geri planda durmayı seven yapısı ile örtüşmez. Yay kişisi ile ilişkisinde ise, çatışmalar devrede olacaktır. Yay kişisini fazla maceraperest ve hayalperest olarak algılayacaktır.