Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BAŞAK BURCU 2015 ÖĞRETMENİNİZ SATÜRN

logoÖĞRETMENİNİZ SATÜRN

Satürn yönetici gezegeniniz. 2015’de Başak burcuna geçti. Güneşinizle üçgen açı yaparak sevimli ve tontiş bir öğretici edasıyla dolaşacak. Bu kez yorucu değil. Verdiği ödevleri yetiştirmeniz için çok çalışmanız gerekecek ama engeller, kahırlar azalacağı için zorlandığınızı fark etmeyeceksiniz. Disipline yatkınsınız ne de olsa.

Ocak ve Mart aylarında burcunuzda yol alan Jüpiter’le işbirliği içine girecek ve emeklerinizin karşılığını alabilmenin kıvancını yaşayacaksınız. Bu kez her şey çok kolay olacak. Kolay kelimesinin anlamına yabancısınız oysa!

Mayıs başına dek gerileyen Satürn, sonra doğru yoluna devam edecek.

Temmuzda Mars’la kavuştuğunda neler olacağını tahmin edersiniz. Sağlıkla ilgili küçük patlamalar yaratacaklar birlikte. Uzak yolculuklar, yurt dışı ilişkiler hareket kazanacak. Engellere rağmen yılmayacaksınız. Eğitiminiz sürüyorsa mücadele içine gireceksiniz. Temmuzda Plüton’la yapacağı mükemmel açı kendinize destek olacağınızı ve gücünüzü ilan edebileceğinizi vurguluyor. Savaşın galibi olacaksınız sevgili Oğlak.

Kasım ayında Uranüs’le karşıt açı yapacak ve yenilikle eski arasında gidip gelmenize sebep olacak. Eski yapıların yıkılması gerekirken, düzenin devamı zorunluluğu sıkı bir çelişki yaratacak. Asıl gücünüzü o günlerde ortaya çıkarmalısınız. Kendinizi koruyun.