Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa Burcu Uğurlu Sayısı

10 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 5 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Onurlu, ahlaklı, güleryüzlü.

Olumsuz özellikleri: Hayalperest, yargılamayı seven.

Onur anlayışınız içinde bulunduğunuz çağmkinden oldukça farklı. Siz aslında bir şövalye gibisiniz. Evinize ve işinize son derece sadıksınız. Çevrenizdekilerden de aynı sadakati bekliyorsunuz. Bu durum sizin kimi zaman düş kırıklığına uğramanıza sebep oluyor. Beceriklilik ve ikna edicilik özellikleriniz de size daha çok güven duyulmasını sağlıyor. Ayağı yere basan planlar yaptığınız sürece herhangi bir konuda başansız olmanız söz konusu değil.

11 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: Açık yürekli, içgüdüleri güçlü, yaratıcı.

Olumsuz özellikleri: Hayalperest, rahatına düşkün, sorumsuz.

Olaylara herkesin baktığından farklı bir açıdan bakıyorsunuz. Herkes için sıkıcı nitelikte olan bir işi siz bir anda oyuna dönüştürebiliyorsu-nuz. Başarmak konusunda çok arzulusunuz. Keskin bir zekaya ve politik yeteneklere sahipsiniz. Doğal yetenekleriniz olan sezgi gücü ve geleceği görebilme hukuk alanında yapacağınız bir kariyerde yardımınıza dokunabilir. Kendi yapmanız gereken işleri başkasına emanet ediyorsunuz. Bundan zarar görmemeye dikkat edin.

12 MAYIS

Burcu: Boğa Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Zümrüt Olumlu özellikleri: İncelemeyi seven, hızlı karar alabilen, olayları iyi analiz eden.

Olumsuz özellikleri: Alaycı, geçi-nilmesi güç.

Arkadaş edinmeyi seven birisi olmakla beraber kimi zaman söylediğiniz sözler yanlış anlaşılıyor. Olaylara bakarken kimsenin göremediği detayları gözden kaçırmıyorsunuz. Bu yönünüz sizin başarınızın sim. Ayrıca serüvenci bir ruha ve yolculuklar yapmaya isteğiniz var. Sizin tek eksiğiniz kendinizi tam anlamıyla ifade edememeniz. Çevrenizden daha çok almak istiyorsanız vermeyi bilmelisiniz.

10-11-12 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _5.jpg