Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Boğa burcu Eylül Ekim yorumu

Eylül:
Bu ayın ilk iki haftası çok ama çok keyifli geçecek. Ev ve aile ilişkilerinde yaşadığınız ortak mutluluklara, geçireceğiniz keyifli zamanlara doyamayacaksınız. İşleriniz de aile hayatınız gibi size keyif verecek.
Ama… Her zaman birama vardır. Eylül’ün ikinci haftasından sonra, özellikle son hafta, yaşayacağınız beklenmedik olaylar veya alacağınız bazı haberler canınızı oldukça sıkacak. Bu durumlara hazırlıklı olmanızı öneririm, böylece etkisi daha zayıf olacak ve bu olumsuzlukların daha çabuk üstesinden gelebileceksiniz.

Bu ay maddi durumunuza da dikkat etmenizde fayda var. Geçen aylarda yaptığınız tatil harcamaları, çocukların okul masrafları bütçenize zaten oldukça büyük yükler getirdi. Gereksiz harcamalardan kaçınarak bütçenizi rutin düzenine sokmanız iyi olacaktır.

İş ve kariyer için şanslı günleriniz: 5,8,16,21 Eylül Para için şanslı günleriniz: 2,9,10 Eylül Aşk için şanslı günleriniz: 3,5,18,22 Eylül.

Ekim:
Eylül’ün son haftası ile başlayan negatif durum Ekim’de de kendini göstermeye devam edecek. Merkür gerilemesi etkisiyle gerginliğiniz bir kademe daha artabilir. Ayın 10’üna kadar sürecek olan Merkür gerilemesi bu tarih itibarıyla sona erecek ve rahatlayacaksınız.

Ama bu süreç içerisinde birtakım aksiliklerle de karşılamanız olası.

İlginç gelebilir, ama teknolojik aletlerinizde televizyon, cep telefonu gibi arızalarla karşılaşabilirsiniz. Hatta iletişim kopuklukları dahi yaşayabilirsiniz. Sinirlenmeyin, gerilmeyin tedbirinizi önceden alın, benden söylemesi.
Merkür gerilemesinin sona ermesiyle işlerinizde de gelişmeler başlayacak. Özellikle Ekim ayının son haftalarında sürpriz iş seyahatlerine çıkabilirsiniz ve bu seyahatlerden önemli kazanımlarla dönebilirsiniz.

İşve kariyer için şanslı günleriniz: 18,20,21,23,24 Ekim Para için şanslı günleriniz: 25,27,28 Ekim Aşk için şanslı günleriniz: 8,10,19 Ekim.

indir