Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Taş ve Kristaller

Taş ve Kristaller
Yastık altına konan ametist iyi uyku ve kehanet gücü sağlar. Yastık altındaki garnet sizi kâbuslardan korur.
Sarı kuvars rüya sayısını artırır.
Yatak kenarına bağlanan kırmızı mercan, kâbusları ve kötü ruhları uzaklaştırır.
Ay taşı kolyeler kırmızı mercanla aynı fonksiyonu görürler. Eğer çok fazla rüya görmekten şikâyetçiyseniz limon tomurcuklarından yapacağınız bir kolyeyi yatakta takmaksınız.

 

 
O İnsanları beyaz mucizeye yönlendiren faktörler evreseldir. Dünyada her insan kendine özgü olsa da, ihtiyaçlarımız genellikle benzer olduğundan dünyanın her köşesinde yapılan beyaz mucizeler çoğunlukla sağlık, aşk, cinsellik, para, mutluluk veya güvenlik gibi ortak amaçlar taşırlar.
Bu ta iki temel beyaz mucize grubuna yer verilmektedir:
• Sizin psişik gücünüzü arındıracak ve artıracak beyaz mucizeler.
• Amaç ve arzularınızı yerine getirmenize hizmet edecek beyaz mucizeler.
ımızda beyaz mucize için verdiğimiz tariflerdeki malzemeleri süpermarketler, aktarlar ve bahçelerden temin edebilirsiniz. Bu ta verilen tariflerin bazılarında kesin ölçüler verilmemiştir. Bu durumda içgüdülerinizi dinleyiniz ve el kıvamıyla kendi mucizenizi hazırlayınız.
Takvimdeki her gün bu çalışmaları yapmaya uygun olmakla beraber bazı günlerin psişik güçleri diğerlerine göre fazladır. Çalışmalarınızı yaparken seçeceğiniz tarihlere aşağıdaki doğrultuda karar vermeniz büyünüzü en etkili hale getirecektir:
Eğer mucizeniz yaşamınızda bir şeyin artmasını amaçlıyorsa (para, mutluluk, aşk, sadakat) hilal ile yanmay arasındaki süre en iyi zaman aralığıdır. En güçlü beyaz mucizeler yeniayda (hilal) gerçekleşirler.

 

 
Yaşamınızda bazı şeyleri azaltmak için (kilo vermek, düşmanlığı azaltmak vs) ise mucizenize dolunayda başlamalısınız.
Diğer taraftan Güneş’in beyaz mucize üzerindeki etkisi tutulmalar ve ekinoks dönemlerinde en güçlü halini alır. Ateşin kullanıldığı her uygulamayı astroloji takvimindeki güneş tutulmalarına denk getirmeye çalışınız. Ekim ayının ilk cuması ila kasım ayının ikinci günü arasındaki sürede ölmüşlerinizin ruhlarıyla ilişki kurmanız çok kolaydır.

 

 
1 Mayıs ve 24 Haziran geceleri aşk, güvenlik, bereket ve hamile kalmak için yapılacak beyaz mucizeler için en iyi tarihlerdir. Doğa ve bitkisel içerikli beyaz mucizelerin bu gecelerde yapılmaları çok yararlıdır.
Bu tarihler dışında herkesin doğum günü kendisinin yılbaşı sayılır. Bu nedenle doğum gününüz her zaman uygulama yapmak için uygun bir tarihtir. Dünyada kullanılan pek çok takvim (miladi, hicri, rumi, Çin, Habeş takvimleri gibi) olduğundan sizin doğum gününüz her takvime göre değişiklikler gösterecektir, dolayısıyla aynı yıl içinde pek çok takvimdeki doğum gününüzü beyaz mucize için kullanabilirsiniz.

 

 
Beyaz mucizeler her yerde yapılabilir, önemli olan sizin psişik gücünüzü en rahat ve en etkin halde kullanabileceğiniz bir yer bulmanızdır. Evlerinizde mutfak ve banyo uygulama yapmaya en uygun yerlerdir. Bu yerlerin aurasını önce tütsü ve kristallerle temizlemeniz psişik güçlerinizi artıracaktır. Her dinde vaftiz, abdest gibi suyla bağlantılı arınma yöntemleri kullanılır. Bu işlem çağımızda banyonuzda kolayca yapacağınız bir ritüeldir. Musluktan akan su sizin su kaynağınız olup onu bazı yağ ve bitkilerle zenginleştirmek elinizdedir.

 

 

Banyo ayrıca evinizde beyaz mucizeye yoğunlaşmanız için size en sakin ortamı sağlayan yerdir. Banyo küveti sihir gücünü belli malzemelerle artıracağınız, suya yatabileceğiniz ve vücudunuzun her yerine suyun temas edebileceği en uygun yerdir. Banyonuzu beyaz mucizeniz için hazırlarken deniz ve suyla bağlantılı balık, deniz kabuğu, denizatı gibi pek çok varlığın sembollerini etrafta bulundurunuz. Banyonuzda tütsü, kristaller ve mumların bulunması da ayrıca uygulamanızın gücünü artıracaktır. Ayrıca bir kavanoz içine koyacağmız deniz kumuna zaman zaman elinizi değdirerek denizin gücünü de banyonuza aktarabilirsiniz.

 

 
Eviniz dışında beyaz mucize yaratmak için aşağıdaki yerleri seçiniz:
• Deniz kıyısı.
• Suni olmayan dere, nehir, ve göl kenarları.
• Çevresinde daire şeklinde ağaçlar dizili açık alanlar.
• Dağ veya çöl.
• Oluşturacağınız sihirli bahçeler.
Uygulama yaparken herkesin söylediği belli sözler vardır. Bunların sizin için aynı olmaları gerekmez, önemli olan bunları yaparken söyleyeceğiniz samimi ve içten sözcüklerdir. Size anlamsız veya aptalca gelen saçma sözcükler kullanmaktan kaçınınız. Bunlar uygulamanızın gücünü azaltırlar. Çalışma esnasında söyleyeceğiniz sözcükleri aşağıdaki şekilde seçiniz:
Anlamlı ve içten sözcükler kullanınız. Seçtiğiniz sözcüklerin anlamlarına dikkat ediniz. Kötü hiçbir kelime kullanmayınız.
Tekerleme şeklinde söyleyeceğiniz sözcükler hatırlama açısından kolaylık sağlarlar.
Beyaz mucize yaratırken her zaman “şimdiki zaman” kipini kullanınız.
Banyonuzda çalışma yaparken o bölgeye birkaç damla kekik yağı dökünüz.

 

 
Beyaz mucizeler doğa güçlerinden kaynaklanırlar ve hiçbir zaman doğaüstü güçleri yoktur. Bu uygulamaları yaparak sadece yerküredeki güçlerin sizi daha etkili kılmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kullanılan semboller sadece gücü simgelemektedirler. Örneğin sokak köpeklerinin sembolleri önemlidir, yani uygulama yapmak için gerçek bir sokak köpeğine dokunmanız gerekmez. Bu çalışmalar sağduyunun anlamsızlaştırılması değildir. Örneğin ateşin kullanıldığı çalışmalarda yangına karşı her zaman dikkatli olmalısınız.

 

 
Bu çalışmalar doğa kanunlarının da üstünde değildirler ve sadece doğa kanunlarının daha etkin yaramalarını sağlarlar. Dolayısıyla doğa kanunlarının izin vermediği yerde işe yaramazlar. Örneğin hamile kalmak için yapacağınız çalışmalar cinsel temasa girmemeniz halinde işe yaramazlar. Ya da üniversite sınavına girmeden bir okul kazanmanız imkânsızdır.

 

 
Bazen de tüm çabanıza rağmen beyaz mucizeler işe yaramazlar. Nasıl ki bazı ilaçlar işe yaramadığında diğerlerini tercih ederiz, beyaz mucizelerin bazılarının işe yaramadığı durumlarda da diğerlerine yönelmelisiniz. Enerji düzeyiniz o an için yetersiz kalmış olabilir, bu nedenle hemen hayal kırıklığı yaşamayınız ve duruma daha uygun bir mucize deneyiniz. Ayrıca bazen sizin için hayırlı olanın ne olduğunu bulunduğunuz zaman diliminde anlamanız mümkün değildir.

 

 

Pek çoğumuz başımıza geldiğinde çok üzüldüğümüz olaylara yıllar sonra, “İyi ki böyle oldu!” diyerek seviniriz. Unutmayınız ki doğa her zaman içinde bulundurduğu canlıların yanındadır ve beyaz mucizelerin işe yaramadığını düşündüğünüz anlarda bile doğa güçleri sizin için çalışmaktadırlar. “Her şerde hayır vardır!” sözü bu anlamdadır.
Beyaz mucizeleri bir anahtar olarak görmelisiniz. Nasıl ki bir anahtarın kilidi açacağım onu deliğe soktuğunuzda anlarsınız, beyaz mucizeleri yaparken işe yarayıp yaramayacağını içgüdüsel olarak hissedeceksiniz. Tabii ki bu biraz deneyim gerektirecektir.

Tarot falı bak sundu…