Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarota göre bakış falı

logoSERT BAKANLAR
Kendisini beğenmiştir. Herkesi hilekar görür. İntikamcıdır. Otoriterdir. Kaba güç kullanarak insanları susturur. Acıya dayanıklıdır. Çok sinirlidir. Oldukça kıskançtır. Sevdiğini kıskanır. Lider ruhludur. Yasal olmayan işlere bulaşır. Çocukları sevmez, çevresine acı verir. Acımadan insan öldürür.

YUMUŞAK BAKANLAR
Romantiktir. Aldatıcıdır. İsteklerini örterek sunar. Başkalarını kıskanır. İnsanları kandırarak para kazanır. Kişiliği bozuktur. Para için her şeyi yapar. Yağcıdır. Çocuk ruhludur. okumaz.

GÖZLERİNİ KISARAK BAKANLAR
Gururludur. Başkalarının fikrini benimsemez. Hilecidir. İsteklerini insanları aldatarak yerine getirir. Doyumsuzdur. Dürüst ilişki yaşayamaz. İnsanlarla didişir. Açık sözlü olamaz. Ticaretle uğraşır. Güzel giyinir. İyi beslenir. Gösteriş için okur. Aşık olduğu kişiyle alay eder. İnsanlara yardım etmez.

ŞAŞKIN BAKANLAR
Saftır. Gönlü boştur. Esprilidir. İnsanları ağlatmak için güldürür. Cimridir. Savunması zayıftır. Korkaktır. Eline fırsat geçerse kural tanımaz. Ticaret yerine memurlukta başarılı olur. Başkalarının yardımına ihtiyacı vardır.

HAYRANLIKLA BAKANLAR
Aşağılık duygusuna sahiptir. Kişiliği gelişmemiştir. Başkalarını taklit etmeyi sever. Yapamadığı işler için başkalarını kötüler. Yağcılık yapar. Dedikoducudur. Sürekli yükselmenin yollarını araştırır. Zoru sevmez. Ticarette başarılı olamaz. Gezmeyi sever. Ünlülerle tanışmayı sever. Hava atmaya bayılır. Sevgisine sadık değildir. Herşeyi para için satar. Acıya dayanamaz.

NORMAL BAKANLAR
Dengelidir. Kurallara göre davranır. Herşeyi düzenli yapar. Arkadaş çevresi geniştir. İşte başarılıdır. Başkalarının haklarına saygılıdır. Sinirli değildir. Problemlerini konuşarak çözer. Gazete okur, bulmaca çözmeye bayılır.

SABİT BAKANLAR
Duyarsızdırlar. Yaşamında çevresini umursamaz. Yükselmeye istekli değildir. Zayıflara yardımcı olmaz. Tarihi eserleri inceler. Geleceği düşünmez. Kadını eşya gibi görür. Geçmişiyle yaşar. Doğayı sevmez. Denizi sever. Para biriktirir. Toplumsal olaylarla ilgilenmez. Mutlu bir evlilik yapamaz.

KEMERLİ GÖZ KAPAĞI
Büyüklük taslayan insanlardır. Gözün üst kapağının mesafeli ve açık olması; kişinin terbiyesiz, arsız ve obur olduğunu gösterir.

KISA GOZ KAPAKLARI
Bu tip göz kapaklan olan insanlar; hırslıdırlar. Çoğu zaman da cimridirler. ‘

KİRPİKLER
Gayet düzgün ve düzgün dizili kirpikler; Pu tip insanlar iyi ahlaka sahiptirler. İyilikseverdirler. Akıllı ve zekidirler. Aynı zamanda anlayışlıdırlar.
Sert ve gayri düzgün kirpikler; Bu tip insanlar genellikle asabi ve hiddetli insanlardır.