Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para Üçlüsü

Tarot Kartı Para Üçlüsü Başarı İstiyorsun…

Kişisel ilişkiler kapsamında bu Tarot Kartı Para Üçlüsü bir yanda neşeli ve kaygısız bir oyunbaz eğlence zamanı diğer yanda ise düşüncesizlik ve vefasızlık anlamına gelir. Bu yanlardan hangisini daha kuvvet li hissettiğimiz bizim beklentilerimize ve sub jektif davranışlarımıza bağlıdır; çünkü vefasızlı ğın bile “sevimli kararsızlık” gibi büyüleyici bi cazibesi olabilir. Para Üçlüsü siyah rengi nedeniyle sıkıntı kartı olarak yanlış anlaşılır.

 

 

Oysa kart başarıyla geçilen bir sınavı ve dolayısıyla hayli hoş bir deneyimi ifade eder. Çırağı simgeleyen Para Sekizlisi’nin aksine, burada kalfa temsil edilmektedir. Yeni bir deneyim alanına girdiğimizi, bunun için Para Sekizlisi’nin aksine  gerekli niteliklere sahip olduğumuzu ifade eder. Daha üst düzeyde bir yeni başlangıca bağlı olarak eğitimimizin veya gelişimimizin belli bir evresinin başarıyla tamamlanışını gösterir.

 

 

İş yaşamında Para Üçlüsü diğer bütün Tarot kartlarından daha açık bir biçimde işimizde yükselmeyi gösterir. Eğitim veya gelişim evremizin sonuna geldiğimiz ve şimdi yeni görevler ya da daha büyük sorumluluklar üstlenmekte olduğumuz anlamına gelir. Ayrıca bu konuda bize sadece başarıyı değil, bununla ilintili takdiri ve uygun iş pozisyonunu da vaat ettiği her çeşit sınavı ifade eder. Her durumda bizim daha öncesinden nitelik kazanmış olduğumuz bir iş sahasında faaliyette olduğumuzu gösterir; bundan dolayı yeni bir iş sahasına geçişin işareti değildir.

 

 

Kişisel ilişkiler kapsamında Tarot falı Kartı Para Üçlüsü  bizi birlikteliğin daha olgun biçimlerine götürecek olan belirleyici bir adımın eşiğinde olduğumuzu gösterir. Dolayısıyla bir arayışın sona erişine ve samimî ve sürekli bir ilişkinin başlangıcına işaret edebilir. Ayrıca var olan bir ilişkide ilk aşamadaki güçlüklerin ya da daha sonrasındaki krizlerin üstesinden gelindiğini, şimdi yeni bir düzeye girdiğimizi, burada bize büyürken veya kriz zamanlarında kazanmış olduğumuz deneyimlerin çok yardımcı olacağını ifade edebilir. Daha derin düzeyde ise kart sevginin büyük gizeminin eşiğinde durduğumuz anlamına gelir.

Para Üçlüsü Düz Açılırsa

Para kazanabiliyorum. Ben büyük bir ustayım ve yaptığım şeyi en iyi şekilde yapanm. Yaratıcı girişimler, maddi ödülleri getirir. Para ve sağlıkla ilgili olarak kurulacak iletişimler. Yapabileceklerime güvenmem sonucunda gelecek başarı.

Para Üçlüsü Ters Açılırsa

Para kazanamam. İşimde aşın yetenekli ya da beceriksizim. Yeteneklerime karşı inancım ya da güvenim yok. Mali durumumdan dolayı mutsuzum. Para işleri sağlığı etkileyebilir. Materyalizm.