Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Sekizlisi

Tarot Kartı Değnek Sekizlisi  

Değnek Sekizlisi Bu kartın önemi zamana ilişkin yönünde yatmaktadır. Yetmiş sekiz adet Tarot kartının içerisinde yakında bir olayın olacağını açıkça belirten yegâne karttır. Ayrıca bir derin anlamı yoktur. Bazı şeylerin hareketlendiğini, havada dolaştığını ve biz fark etmesek bile beklenenden daha da çabuk gerçekleşeceğini gösterir. Aynı zamanda genellikle iyi haber ve olayların yolda olduğunu göstererek keyifli deneyimlerin habercisi olma eğilimi de vardır.

 

 

İş yaşamında bu Tarot Kartı Değnek Sekizlisi  sorunun konusu ile ilgili planlarımızın, beklentilerimizin ve bazen de korkularımızın yakında gelip çatacağı veya gerçekleşeceği anlamına gelir. Dolayısıyla bir gelişme sürecinin çoktan başlamış olduğunun veya aniden ivme kazandığının ve biz daha uzak bir gelecekte bekliyor olduğumuz halde, şimdi sonuca ulaşmak üzere olduğunun işaretidir.

 

 

Bu Tarot falı Kartı Değnek Sekizlisi  oldukça sık sürpriz bir başarıya yeni bir iş arayışında, iş anlaşmalarında ve terfi şeklinde işaret eder.Bilinç düzeyinde Değnek Sekizlisi kavrama sürecimizin ivme kazandığı, birşeylerin ortalıkta dolaştığı ve beklenmeyen bir yönden ufkumuzu genişleten bir dürtü aldığımız anlamına gelir. Bu kartın canlılığı spontane değişikliklere işaret eder ve çoğunlukla katı duruş ve inançların hareket kazandığının işaretidir.Kişitel ilişkiler kapsamında bu kart canlanmayla ve yeni etkileşimlerle ilgilidir.

 

 

Yakında yeni bağların oluşacağını bildirir veya olgunlaşmış bir ilişkideki hoş gelişmelerin habercisidir. Yalnız eğer diğer bütUn kartlar zor deneyimlere işaret ediyorsa, ortalıkta tatsız bir şeylerin dolaşmakta olduğunu anlamalısınız.

Değnek Sekizlisi Düz Açılırsa

İşimi yapma gücüne sahibim ve aktif bir sosyal hayatım var. İşte dengeli planlar. İşte ve sosyal hayatta engelleri aşma. İş ya da keyif için yolculuk. İş hayatına ilişkin önemli mesajlar. Kendine güven ve hırs .

Değnek Sekizlisi Ters Açılırsa

İşte ve sosyal hayatta dayanma gücünün olmaması. Sosyal hayatta veya iş hayatındaki ertelemelerin gerilim yaratması. Güvensizlik. Seyahat planlan yapmanın zamanı değil. Düşüncesizce verilen kararlar veya yapılan davranışlar iş hayatında veya ilişkilerde başarısızlığı getirir. Sağlıkla ilgili sorunlar olabilir.