Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Değnek Onlusu

Tarot Kartı Değnek Onlusu

Değnek Onlusu başımızdan büyük işlere kalkıştığımızı, üstelik geniş perspektifimizi yitirdiğimizi gösteren depresyon kartıdır. Bir şeyi beceriksizce ele aldığımızın ifadesi de olabilir. Çoğunlukla gelişim merdiveninde bir kaç basamağı atladığımız ve şimdi kendimizi yeni ortamımızda mahcup hissettiğimiz anlamına gelir; görevler ve sorumluluklar bizim için ağır yüktür. Aynı zamanda bir yenilgi de yaşıyor olabiliriz. Ancak yaşamımızın bu yeni alanında büyüdüğümüz oranda mahcubiyet ve depresyon duygularımız azalır ve işlerimizle daha ustalıkla başa çıkmayı öğreniriz.İş yaşamında bu kart stresi, aşırı talepleri ve işimizde büyük sorumlulukları gösterir.

 

 

Dolayısıyla genellikle henüz içinde olmaya gerçekte hazır olmadığımız alanlara bizi fırlatan çok hızlı bir tırmanışın sonucudur. Böyle evrelerde bilinçli olarak (meditasyonla) içsel gücümüzü toplamamız önemlidir ki, bu yeni görev alanının çerçevesini gerçekten doldurabilmemiz için ihtiyacımız olan büyüme süresini herhangi bir zarar görmeden tamamlayabilelim. Kart aynı zamanda angarya işleri, sıkıntılı ve umutsuz gibi görünen iş arayışlarını veya zor sınavlar karşısında felce uğrama duygusunu ifade eder.

 

 

Böyle zamanlarda safralardan mümkün olduğunca kurtulmak önemlidir.Bilinç düzeyinde Tarot Kartı Değnek Onlusu bir çıkış yolu bulmaksızın endişelere ve yoğun kuşkulara kapıldığımız anlamına gelir. Kendimizi bitkin, çökkün ve aşırı yük altında hissederiz. Böyle bir krizin üstesinden gelmenin en iyi yolu biraz uzaklaşmak ve zaten çoktan zamanı gelmiş olan molayı almaktır. Bu kırlarda bir hafta sonu yürüyüşü, okyanusta canlandırıcı bir tatil veya bir manastırda sükûnet dolu bir hafta olabilir.

 

Değnek Onlusu Düz Açılırsa

İşte ya da sosyal hayatta büyük değişim. Yeni iş yöntemleri ya da iş fırsatları. Sosyal hayat daha aktif bir hale gelecek. İş veya keyif almak için yolculuk. Olumlu değişiklikler olacak. Yüklerden kurtulmak.

Değnek Onlusu Ters Açılırsa

İşte ya da sosyal hayatta değişiklik yok. Durağanlık ve umutsuzluk. Yeni planlarda engellerle karşılaşmak asap bozucudur. Sosyal hayatın şu an çok durgun. Ağır yüklerden ve sıkıntılardan kurtulmak için iyi bir zaman değil. İş hayatında tuzağa düştüğünü hissedebilirsin. Kendine güvenmemek. Kendine inanmamak.