Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


PLÜTON OĞLAK BURCUNUN 1 2 DERECESİNE AĞIR TOPLARINI GÖNDERİYOR

images
Plüton 2015’u Oğlak burcunun ilk 3 derecesinde geçirecek. Ağır toplarıyla sarsıntı yaratan karanlık gezegen; Oğlak, Terazi, Koç ve Yengeç burcunun ilk 8 gününde doğanları etkileyecek.

Plüton’un hangi alanlarınızı zorlayacağını 2015 bölümünde anlattım. 2015’de ayak seslerine dikkat kesildiğiniz konular, 2015’da dönüşmeye razı olmanız gereken konular olacak.

Plüton büyümeniz, yaşama daha sıkı tutunmanız ve güçlen meniz için çalışıyor. Bunun için kaybetmeniz gerekirse kay bedeceksiniz. Acıdan geçmeyen yol gerçek güce götüremez.

URANÜS VE NEPTÜN KARŞILIKLI AĞIRLAMALARINI SÜRDÜRÜYOR

2015 yılında Uranüs Neptün karşılıklı ağırlamalarını sür dürüyor olacak.

Uranüs Kova burcunun yöneticisi.

Neptün Balık burcunun yöneticisi.

Uranüs Balık burcunda yol alıyor; Balık, Başak, İkizler ve Yayları zorluyor.

Neptün Kova burcunda yol alıyor; Kova, Aslan, Boğa ve Akrepleri zorluyor.

Pekçoklarının “Bana, hayatıma, ilişkime neler oluyor, neden her şey bu kadar ani değişti?” sorusunun yanıtı Uranüs’te aslında. Zekânın babası Uranüs zekice taktiklerle, bazen biraz zorlayarak ilişkilerinizi değiştirme, işe yaramayan yönlerinizi ortaya çıkarma, değiştirme çalışmalarını sessizce sürdürüyor. Uranüs’ün masum bir delişmen olduğunu sanan ve Satürn’ü günah keçisi ilan edenler işte bu nedenle çok yanılıyor!

Hayatınızda her şey bir anda allak bullak oluyorsa ve feci aşk acısı çekiyorsanız, horoskopunuza göz atın. Mutlaka Uranüs’ün parmağına rastlarsınız. 2010’a kadar aynı yerden şimşeklerini göndermeyi sürdürecek. Küçük bir sır: Uranüs’ün değiştirdiği her şey mutlaka işlevini yitirmiştir ve ilerlemenize engel oluyordur.