7-8-9 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Çevresindekilere düşkün, organize.

Olumsuz özellikleri: Gerçeklerden kaçan, insanlara uzak.

Duyarlı, çabuk etkilenen ve araştırıcı bir ruha sahipsiniz. Günlük yaşantıda karşınıza çıkan insanlarla sürdürdüğünüz ilişkilerde mesafeli olmayı sevmenize karşılık, ailenize karşı son derece ilgili bir kişiliğiniz var. Eşinize, çocuklarınıza karşı sevgi dolusunuz. Seyahat etmeyi seviyorsunuz. Kimi zaman gösterdiğiniz kararsız ve huysuz davranışlar çevrenizdekiler tarafından yadırganıyor.

8 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Kontrollü, özgün.

Olumsuz özellikleri: Zor anlaşılır, ayağı yerden kesik.

Bugün doğan kişiler, üzerlerine aldıkları işleri mutlaka gerçekleştiriyor ve yerine getiriyorlar. Ayrıca enerjik bir yapıya ve bilince sahipler. Ürettikleri fikirler çoğu zaman diğerlerinkinden farklıdır. Bu farklılık kimi zaman onları zor anlaşılır bir kişi haline sokar. Arkadaşlarıyla olan ilişkilerini titizlikle seçerler. Özellikle aşk meseleleri olmak üzere kimi zaman fevri ve atak davranışlar sergilerler.

9 EYLÜL

Burcu: Başak Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Safir Olumlu özellikleri: Eğlendirici, vizyonu olan.

Olumsuz özellikleri: Kendine güven azlığı, pasif.

Bugün doğanlar, keskin ve kültürlü zekalarıyla çok mükemmel zihinlerini bir işe yöneltme kabiliyetine sahipler. Bunların en kötü yaşama gereğinden çok daha fazla ciddi olarak yaklaşmalarıdır. Kendilerini sürekli baskı altında tuttukları için dışarıya karşı bu durumlarını belli etmezler. Parlak ve sevimli bir görünümleri vardır. Mükemmel ve çekici kişilikleri, bağımsız mizaçları nedeniyle bu kişileri iş hayatında başarı beklemektedir.

Benzer Yazılar

Leave a Reply