Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


MARS 15 KASIM 2007 30 OCAK 2015 ARASINDA GERİLİYOR

indirMars, savaş tanrısıdır; fiziksel enerjiyi, çabalan, hırsı ve cesareti yönetir. Doğum haritanızda Mars’ın yerleşimi, egonuz tarafından yönetilen gücünüzü ve gücünüzün fiziksel yönelimini ifade eder. Mars, duygularınızı ateşler, aynı zamanda zihinsel çabalarınızı ve hedeflerinize ulaşma yöntemlerinizi harekete geçirir.

Kızıl gezegen Mars, erkek ilişkilerini ve birliklerini, rekabeti de tanımlar. Risk alma eğiliminizi ve karşılaşmanızın muhtemel olduğu fiziksel meydan okumaları ifade eder. Horoskopunuzda iyi yerleşmiş bir Mars, güçlü enerji sağlar. Başarmak için yılmaz bir azim verir. Ama kötü etkiler almış ve fonksiyonları iyi kullanılmayan bir Mars açılarına ve bulunduğu eve göre kazalar, şiddet, yaralanma, savaş veya diğer zararlı formları getirir.

Mars gerilerken; mantıksız hareketler yükselişe geçer. İç gözlem, bunalım, kendini eleştirme, kendine yüklenme, ilişki çatışmaları, güncel projelerin yavaşlaması ve tekrar düşünülmesi gibi etkiler doğurur.
Mars gerilemesi, sadece her iki yılda bir kez gerçekleşir ve iki ay sürer. Her gerileme döneminin etkileri, bulunduğu burca göre değişir.

Mars, 15 Kasım 2007’den 30 Ocak 2015’e dek gerileyecek. Yeni bir işe başlarken, girişim gücü, cesaret ve azme hatta korkusuzca risk almaya ihtiyacınız vardır. Gerileme dönemi boyunca Mars, yeterince güçlü konumda olmayacak. Hemen her burç Mars’ın Yengeç burcunda başlayan ve sonra İkizler burcunda süren gerileme hareketinden etkilenecek. İşler yavaşlayacak, günlük olaylar ve odaklanma yavaşlayacak, hatta bir süre duracak. Mars gerilerken yeni bir ürünü, hizmeti, projeyi başlatmak, masraflı girişimler yaratmak için uygun değildir, i Önemli başlangıçlarınızı 30 Ocak sonrasına erteleyin. Hatta hâlâ vaktiniz varsa 15 Şubat sonrasına! İşlerin yeniden hız kazandığı dönemde başlangıçlarınızı yapın. 15 Şubat’a dek geçen sürede, başlangıç yapmak istediğiniz konularda araştırma yapın. Daha fazla veri toplayın ve araştırma geliştirme süreci olarak değerlendirin gerileme dönemlerini. Örneğin ev almayın;, emlak piyasasının nabzını yoklayın ya da ev eşyalarınızı yenilemeyin sadece farklı mobilya mağazalarının fiyat listesini ve modellerini gözden geçirin. Tadilatlarınızı başlatmayın, dekoratörlerle, ustalarla görüşün.