Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KORUYUCU MUCİZELER

KORUYUCU MUCİZELER
Koruyucu mucizeler psişik sağlığınızı müdafaaya yöneliktirler. Üzerinizde bulunan veya size yönlendirilen negatif güçlerden kurtulmak ve kendinizi savunmak için bu büyüleri kullanmalısınız. Korkuyor veya üzerinize bir büyü yapıldığından korkuyorsanız bu bölümde verilen beyaz mucizeleri denemelisiniz.
Aura arındıran mucizeler ile koruyucu mucizeler arasında ince bir çizgi vardır. Örneğin biberiye ve tuz her iki büyü tipinde de kullanılabilir. Koruyucu mucizeler sizi kötü büyülerden korurlarken, aura armdırıcılar üstünüzdeki ve psişik güçlerinizde bulunan negatif etkileri temizlerler.
Örneğin bir trafik kazası görüp çok stres hissettiğinizde aura arındırıcı bir mucizeye ihtiyacınız varken, trafik kazası yapmaktan çok korktuğunuz bir gün kullanacağınız büyü tipi koruyucu olmalıdır.

Bahçe Koruması
Kaşıkotu, karanfil, dereotu, kendir, gardenya, sarımsak, çoban püskülü, ardıç ağacı, zakkum, kekik, gül, biberiye ve mine sihirli bahçelerde olması gereken bitkilerdir. Bu bahçenin çevresi sarım sakla çevrilmelidir.

Kâbuslara Karşı Ay ve Çüneş yastığı
Ufak bir yastığı yarım kilo pelin otu, yarım kilo kekikle doldurun ve içine bir parça gümüş koyun. Uyumadan önce bu yastığı yatağınıza yerleştirin.
Aslında mutfağınızda sizi kötülüklere karşı koruyacak pek çok malzeme hazır beklemektedir. Örneğin biberiye, sarımsak ve pul kırmızıbiber sadece varlıklarıyla bile sizi negatif enerjiden korumaktadırlar. Bu maddeleri bir kese içinde kapılara veya evin değişik yerlerine asabilirsiniz. Diğer taraftan tuz yere atıldığında sizi ve bulunduğu yeri kötü etkilerden korur. Yatağın etrafına atılan tuz size huzurlu uyku sağlar ve cinleri sizden uzak tutar.

yoluma Çıkma Mucizesi Malzemeler.
3 baş soyulmuş sarımsak başı
1 avuç tuz
1 avuç biberiye

Yukarıda verilen malzemeleri blendırda karıştırın veya havanda döverek toz haline getirin ve daha sonra psişik enerjinizin tehlikede olduğunu düşündüğünüz yerlere bu karışımı serpin.
Nazar Koruması
Ülkemizde sık bulunan nazar boncukları yanında nazardan korumak istediğiniz arabanız veya evinizde görünür yerlere inci asmayı unutmayınız.
Tuz dünya tarihinde en fazla kullanılan koruyucu maddedir. Tuz sadece insan vücudunu korumak ve canlandırmaya değil ayrıca insan ruhunu kötü etkilere karşı korumaya ve arındırmaya yarar. Banyo küvetinize atacağınız veya vücudunuza süreceğiniz bir avuç tuz sizi günün stresinden kurtarır. Tuzla kendinizin vücudunu ve ruhunu korumanız hem kolay hem de çok ucuzdur. Bu kadar yararlı bir maddeyi kullanmayı ihmal etmeyiniz.

Betti Baştı Banyo Tuzu
Malzemeler:
1/2 fincan kabartma tozu
2 fincan tuz
Hazırlandı:
Tuz ve kabartma tozunu karıştırarak sevdiğiniz bir esansı koku için karışıma ekleyiniz. Hatta sevdiğiniz baharadarı da bu karışıma ekleyebilirsiniz. Esansların baharatlara karşı avantajı suya karışmalarından dolayı baharadar gibi banyo küvetinizde yapışıp kalmamalarıdır. Aslında banyoda kullanılacak en iyi tuz deniz tuzudur. Deniz tuzu bulmanız halinde kabartma tozu kullanmanıza gerek yoktur.

Tarot falı bak sundu…