Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot falı kupa üçlüsü ne anlama gelir ?

indir (1)Üç rakamının simgelediği gelişme ve artış vaadi, Kupaların su elementine özgü duygular krallığında gerçeklik kazanır. Karttaki keyifli figür, kupalardan birini yukarıda tutarak yaşadığı mutluluğu, şansı ve canlılığı imgelemektedir.İki tarafta duran kupalar ise, verimliliği sembolize eder.

Düzün Anlamı
Bu kart, verimlilik ve eğlencenin titreşimlerini bünyesinde barındırdığı için, İmparatoriçe kartı ile özel bir birliktelik içindedir. Yaşamdaki dönüm noktalarına özgü kutlamalar belirtilir nişanlanma, evlilik, yıl dönümleri gibi. Aslında, mutluluk, şans ve aşk ile ilgili tüm bu olgular bu kartla ile ilişki içerisindedir.

Bu yorumlar, sağlık sorunlarından kurtulma, enerjinin yemlenmesi, sosyal yaşamın renklenmesi ya da pahalı hediyeler alma kendi kendinize alsanız da gibi yenilikler ile daha da genişletilebilir. Bu kart size yaşamın sunduğu ruhsal yenilenme şansını vurguluyor!

Tersin Anlamı
Tarotta açılan diğer kartların aksine, bu kartın düz ya da ters konumlanmasının, sunduğu enerjiler üzerinde pek fazla etkisi yoktur. Fakat, bu kartın simgelediği coşkun duyguların kontrolden çıktığını belirtmektedir. Vahşi partiler ; aşırı içki ve yemek tüketimi… Sizi nesnel anlamda, kilo alma ve bedensel sistemin tembelleşmesi gibi konularda uyarıyor.

Para durumunuzda da, zorlanmalar yaşayabilirsiniz! Alışkanlık haline dönüşmüş açgözlülükler eninde sonunda tüm kaynaklarınızı tüketecektir. Kart Kupa üçlüsü, duygusal düşkünlükleriniz konusunda sizi uyarmakta duygusal boşlukları doldurmak adına çok fazla para harcamak gibi! Açılan diğer, ters Kupalar ve belki de Ermiş kartı, bu yorumu güçlendirecektir.