Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Gününüzü Tarot İle Programlayın

Erken kalktım ve iş başvurusu için mektup yazmayı bitirdim. Aynca editörün ilgilendiği ikinci derecede önemli bir iş imkanı için bir taslak mektup hazırladım, fakat bunu o an bulamadım. Bu sabah kendimi yaratıcı ve hırslı hissediyorum. Tarot diline çevirecek olursakİmparator ve Asaların Kraliçesi. Elimden gelenin daha fazlasını yapmaya istekli, yaratıcı ve hırslı hissediyordum kendimi.

Büyücü ve Asaların İkilisi. Çeviriİş önerisine çevirdiğim yaratıcı bir fikre sahiptim. Fikri ortaya koydum, düşüncelerimi organize ettim ve onlan bir mektup halinde yazdım. Büyücünün yaratıcı bir fikre nasıl sahip olunacağını ve onu gerçekleştirmek için organize edileceğini, temsil ettiğini görebilirsiniz. Asaların İkilisi, fikrimin doğru ve yalansız bir şeyle ilgili olduğunu ve başlangıç aşamasında olduğunu bize söyler. Bir sorgu mektubu halinde fikrimi kâğıda döktüm ve sonuçlan bekliyorum.

Ters çevrili Kılıçların Dörtlüsü, rafa kaldınlmış bir şeyin yeniden aktivasyonunu ve dolayısıyla daha önce iş yaptığım editöre yazılmış ikinci bir sorgu mektubumu gösterir. Konu üzerinde karar verici güce sahip profesyonel bir kadın olduğu için, editör Kılıçların Kraliçesi olarak karakterize edilir.

ÖĞLEDEN SONRA

Öğleden sonra saatler, sabahki saatlerden kesinlikle farklıydı. Çamaşır yıkandığı ve erkek arkadaşım için bir doğum günü hediyesi aldığımdan tablo, aile ve aile hayatına doğru değişti. Paskalya tavşanı, tatil çikolatasını erkek arkadaşımın ailesine dağıtımdan bir gün önce geldi. Yakın bir arkadaşım geç saatlerde telefon etti. Bazı iş planlan ile onun mezuniyet partisini tartıştık. Tarota göre çeviriöğleden sonra, Kupa Altılısı tekrar tekrar hatırlatıldı, öğleden sonranın çoğu hediyeler vererek, aile ziyaretleri yaparak geçti. Asaların Sekizlisi çamaşırhaneye yaptığım kısa bir ziyaretle çabuk ve başarıyla ulaştığım hedefimi tanımlıyor.

Asaların Şövalyesi, Tılsımların Altılısı ve Kupaların Altılısı. ÇeviriTılsımların Altılısı, Kupa Altılısı gibi sevdiğiniz biriyle bir şeyi paylaşmak ya da hediye vermeyi tasarlamaktadır. Tılsımların Altılısı, satın alınan şeyin türünü ve onun için ne hissettiğini hatırlattı. Çünkü erkek arkadaşımın geleceği için bir yatınm niteliğindeydi. Hediye, hediyeyi veren ve alan kişilere fayda sağlayıcı bir kaliteye sahipti. Kupa Altılısı, yine aileye verilen Paskalya çikolatası olarak yorumlanmaktadır.

Asaların Uşağı, Asaların Kraliçesi, Tılsımların Üçlüsü, Güneş ve Kupa Altılısı. ÇeviriKız arkadaşım beni telefonla aradı ve iyi haberler verdi, orijinal fikirlerinin bazıları ile ilgili destek alıyordu, diğerleri onun ekibinin bir parçası olmak ve bilgi toplamakla ilgili olarak işbirliği yapıyordu. Etkileyici bir kişi ona katıldı. Tüm bunlar Asaların Üçlüsü ile açıkça tanımlanmaktadır. Onun mezuniyetini tartıştık, Tılsımların Üçlüsü, Güneş ve partinin tarihi, Asaların dörtlüsü. Tamamlanmış bir işin kutlanmasından dolayı, bu kart kutlamayı sembolize eder. Kupaların Üçlüsü de mutlu sonu gösterdiği için uygulanır. Mezuniyet hediyesi olarak ne istediğini bana söylediği için, Kupa Altılısı yine göründü.

AKŞAM

Akşam sakin geçti. Hediyesinin bir parçası olarak erkek arkadaşıma doğum günü yemeği hazırladım, işte yine Kupa Altılısı! babam ile televizyon seyrettik. Kupa Altılısı, aile üyelerinin bir araya gelişi gibi aile tablosunu tanımlar, bu durumda biraraya gelinen aile ferdi onun babası ya da İmparator kozudur.

Bir günlüğe nasıl uyuduğumuzu ve rüyalar gördüğümüzü de dahil edebiliriz.

Haftayı, her gün için bir kart koyarak geçirirken ilginç bir şeklin ortaya çıktığını göreceksiniz. Haftaya ait kayıtlan tutun ve daha sonra bunlan analiz edin. Özellikle toplanan bir takımı ya da aktivite türünü ve diğerlerinin yokluğunu araştınn.