Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Örnek açılım 2 Aşk ile ilgili bir soru

Örnek açılım 2 Aşk ile ilgili bir soru

Bu açılım uzun bir yorum sonunda, Jenny için hala devan eden sorunları açığa çıkarmak için! Jenny’nin son ilişkisi henüz sona ermiş, ve son günlerde rastladığı bir erkek onu oldukça etkiliyor ve Jenny aralarında bir ilişki olup olamayacağını merak ediyor. At nalı Açılımı, konu kesin bir bağlam olduğu için uygun görülen açılım olmuştur.

KART 1: Asaların Kralı
Bu kart, Jenny’nin bir önceki ilişkisini belirtir. Tarot yorumu yapıldığı sırada yurtdışmda olan, ateş elementinden her hangi burçtan olan bir erkeği temsil ediyor.

KART 2 : Tılsımların Kralı
Bu kart, Jenny’nin ilgi duyduğu yeni erkeği temsil eder, toprak kartı olarak Tılsımların ileri süremeyeceği özellikler olmamasına rağmen, söz konusu kişi hırslı, ciddi ve duygulu bir kişidir kişisel nitelikler bu kart ile sunulmaktadır.

KART 3: Güneş
Bu kart, gizli kalmış faktörleri belirtir ve tüm açılıma sıcak ve eğlenceli bir esinti getirir. Bu kart aynı zamanda, sıcak ülkeler ile ilgilidir ve Jenny’nin son erkek arkadaşından henüz haber alamadığını vurgular.

KART 4: Kılıçların Uşağı
Bu konumda, kart ilişkilerde yaşanan engelleri belirtir. Jenny’nin eski arkadaşı ile ilgili dedikodular, yeni ilişkisinin gelişmesini engelle yebilir. Bu konuyla ilgili olarak yeni haberler de söz konusu olabilir.

KART 5 : Kılıçların Dörtlüsü
Bu kart soruyu kuşatan çevreyi temsil eder.Bu kart açılımda doğrudan bir eylemi göstergelemediği için, o an için gelişmeler durmuş gibidir.

KART 6:Ay
Bu kart, bazı önerilerin olasılığını belirtir. Burada ise her şeyin göründüğü gibi olmadığını ve bu düşlerin bir büyü nedeniyle olduğunu ileri sürmektedir. Jenny’nin kartlara danışarak kendi sezgileri ile davranması önerilmektedir. Herhangi bir eyleme geçmeden önce, geçmiş ve gelecek ile ilgili düşüncelerini yeniden değerlendirebilmesi için bir süre yalnız kalmaya ihtiyacı vardır.

KART 7 : Kupaların Yedilisi
Bu kart, kart 6 ‘nın önerisi yapıldığı taktirde sonucun ne olacağını belirler. Burada, söz konusu ilişkinin oldukça duygusal ve verimli olacağını belirtiyor. Bu kart, yeni ilişkiye dair çok fazla yorumda bulunmamakla birlikte, eski ilişkinin tamamen bitmediğini ve Jenny’nin göründüğü kadar yeni bir ilişki için özgür olamadığını gösterir.

BİR OKUMANIN YORUMU
Bu iki ömek, bireysel kartların, kişinin durumu ile ilgili olarak genel bir kanıya varmasında ne gibi roller onadığını vurguladı. Kartlar ile açılım deneyimlemek ya da karlara tanıdık olmak,akıcı yorumlar yapabilmenizi sağlayabilir; fakat kesin yorumlara ulaşmak için bu a benzer bir kullanmanız gerekmektedir. Sezgiler de bu anlamda önemli bir etki alanına sahiptir. Sezgi dünyanız, imgeler üzerinde yoğunlaşarak onların sesini duyabildiğinizde gelişecektir.

Tarot yorumları, müzik, sanat ya da meditasyon gibi beynin sağ tarafının egemen olduğu bir eylemdir. Ve beynin sağ tarafının oyundan ve duygudan daha fazla hoşlandığı her hangi bir kavram yoktur. Yorumlannıza duyarlı olarak ve mizah duygunuzu unutmadan yaklaşmak zorundasınız. Tarot kardan, kendi etiğinizi, yaşam yolunuzu ya da hükümlerinizi egemen kılmak için kullanmayın.Yapacağınız yorumlardan her biri, kişilerin düşlerini harekete geçirici uygulamaya yönelik olmalıdır örneğin kişinin yoğun olarak hissedebileceği bir masaj ya da aktivite olabilir. Aynı zamanda da, kişilerin kartlara, yorumu yapan kişiye bağımlıklarmı engellemelisiniz. Böylelikle, kişilerin tamamıyla duygusal ve ruhsal dünyalarının kontrolü altına gimmeleri engellenmiş olur.