Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


MEYDANA GETİRMEK GÖZLEMLEDİĞİNİZ ŞEYİN GERÇEĞE DÖNÜŞMESİNİ SAĞLAMAK

 

Herhangi bir yola çok fazla bağlanmadan isteklerinizin size nasıl gelmesini istediğinizi düşünün. Diğer bir deyişle, isteklerinizin size doğru gelmesinin farklı kanalları olduğundan emin olun fakat isteklerinizin oluşma yollarım kısıtlamayın. İsteklerinizin sizin dünyanıza girerken kolay, mantıklı ve inanılabilir bir yolu olduğundan emin olun. Örneğin, belli bir üniversiteye kabul edilmek istiyorsanız, ilk yapmanız gereken şey başvurmanızdır.

Eğer başvurmazsanız, kabul edilmeniz pek de mümkün değildir. Hiçbir şey imkânsız değildir, ancak şu aşamada bir mucizeye bel bağlamak başarıya ulaşmanızın başlangıç aşaması olarak tavsiye edilen bir yol değildir.
Meydana getirerek, zaten yüreğinizde ve zihninizde var olan bir şeyleri kendi sübjektif evreninize taşıyorsunuz ve böylece onu gözlemleyip gerçeğe dönüştürüyorsunuz. Ona bir şekil ve derinlik verip onu hayatınızda anlamlı     kılıyorsunuz.

Bu aşamada iyiliğiniz için tarot falı tutmanız gerekiyor yani yolun temiz olduğundan emin olun ki istediğiniz şey sizin kapınıza giden kolay yolu bulabilsin, istediğiniz şeyi elde edebilmeniz için kıvrımlı, tabiat mucizesi ve tanrısal bir yolu seçmeniz size yardıma olmayacaktır. istediğiniz şeyi elde etmeyi çok zahmetli kılarsanız buna sabotaj denir. Eğer zorlu bir yolu seçtiğinizi fark ederseniz ya da birinin kapıda belirip istediğiniz şeyi size gümüş tepside sunmasını beklerseniz bu sizin ilhamınızda, duygu ve inançlarınızda belirsizlik olduğunu gösterir.

Bu durumda daha önceki adımlan tekrar gözden geçirmelisiniz, özellikle de bunu neden gerçekten istemediğiniz sorusunun sorulduğu kısmı.

Joan, yeni bir adamla tanışmak için internetten bir siteye üye oldu. Ayrıca arkadaşlarının onun için ayarladığı randevulara da gitmeyi istiyordu ve biriyle süpermarket ya da kütüphane gibi farklı bir yerde tanışma fikrine de açıktı. Joan bu kişinin nazik, eğlenceli ve dürüst olduğu sürece ve ondan hoşlanabileceği ve hayatına alabileceği sürece onunla nerede karşılaşacağım umursamıyordu. Hayallerinin erkeğine ulaşmasının pek çok farklı ve inandına yolu vardı, iyi birini hayatına alması Joan’un yalnızca birkaç haftasını aldı.

Yeni bir iş isteyen Tom için buna ulaşmak kolaydı.

Çeşitli internet siteleri üzerinden birkaç yere özgeçmişini yollamıştı ve bunlardan birinden bir iş bulacağına emindi. Aslında internet üzerinden bir iş bulacağına o kadar emindi ki bir arkadaşının yardım teklifini bile geri çevirmişti. Bunu yapmayın. Kendinizi tek bir kanala kısıtlamayın çünkü bu ihtimalleri azaltacaktır.

istediğiniz şeyin farklı şekillerde karşınıza çıkabileceğini bilin ve kendinizi düşünmediğiniz yollar da dahil tüm yollara açık tutun. Bunların pek çok yoldan karşınıza çıkacağım kabul etmek zihninizde bunun size nasıl ulaştığım çok daha az önemli kılar. Asıl önemli olan da zaten bunun hayatınızda ortaya çıkmasıdır, nasıl ortaya çıktığı değil.
istediğiniz değişikliği yapmak için aşağıdaki teknikleri24 kullanabilirsiniz. Bunları kullanabilir ya da kendi tekniğinizi oluşturabilirsiniz ve bunları istediğiniz kadar ve size doğruyu hissettirene kadar tekrarlayabilirsiniz.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA