Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


7-8-9 Nisan Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 NİSAN

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 2 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Sadık, heyecanlı, yaşam dolu

Olumsuz Özellikler: Sübjektif, çok fazla beklentileri olan, asi

Bir proje düşündüğünüz zaman gözünüz başka şey görmüyor. Herkesin sizin projelerinize sizin kadar hevesli olmalarını beklemeyin. İnsanlar enerjinize ve ihtirasınıza aşık oluyorlar, ama bazı tavırlarınızla onları ürkütüyorsunuz. Hayallerinizi biraz daha gerçekçi kılabilecek, sizden daha gerçekçi birini bulun. Uçlara gitmekten sakınmalısınız.

8 NİSAN

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 3 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Değer veren, insancıl, açık sözlü

Olumsuz Özellikler: Antisosyal, utangaç, kendini göstermeyen

Dünyaya olan bağlılığınızla hiçbir insan yanşamaz. Sizi sevenleri zaman zaman üzüyorsunuz. Sizi anlayamamaktan şikayet ediyorlar. Duygusal olmadığınız söylenemez, ama çok nadir içinizdekileri dışa vuruyorsunuz. Genelde tüm topluma faydası olacak iyilikler düşünüyorsunuz. Sizin gibi çoğulcu bir eş bulmalısınız.

9 NİSAN

Burç: Koç Uğurlu Sayı: 4 Doğum Taşı: Elmas Olumlu Özellikler: Eğlendirici, duygusal

Olumsuz Özellikler: Aşırıya kaçan, güvenilmez, çılgın

Hiçbir şeyle yetinmesini bilmiyorsunuz. İnsan ilişkilerinden iyi anladığınız için işinizde başarılısınız. İnsanlar bol harcamalarınızı anlamsız buluyorlar. Her ne kadar eğlenceli, verici, açık fikirli olsanız da bir türlü güvenilir olmadığınızdan sevgilinizin canı sıkılıyor. Bizden size tavsiye: hayattan aldıklan-nızın değerini bilin. Çünkü fazlasını isterken elinizdekinden olacaksınız.

7-8-9 Nisan Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _1.jpg