Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


KILIÇLAR YAYMASI

KILIÇLAR YAYMASITarotta mücadele ile ilgili, herhangi bir yaymada, 2 kılıçlı kombinasyon olunca; durumumuzla veya kendi kişisel hayatımızda açıklanması gereken, bir sürü ahlaki konular var demektir. Düşüncemize ve inancımıza göre, vicdanımızın emrettiği değişmesi gereken veya gerekmeyen şey, konumuzun içine girecektir. İnancımız test edilecek ve tecrübelerimiz, bizim güçlü iç adaletimizi ve ahlakımızı geliştirecektir. Ayrıca, başkalarının nasıl davradığı ve neye inandığı önemli değil.

KILIÇLARIN İKİLİSİ (DURUM) KILIÇLARIN DOKUZLUSU (MÜCADELE)

Her iki kart, olacakla karşı karşıya gelmek istemediğimiz bir durumdan bahsediyor. Kılıçların İkilisi, bizi kararsız ve kıpırdamaz hale getiriyor. Bir seçime varmakla, çok ilgilenmiyoruz ve oldukça rahatız. Belki de harekete geçmeden önce, yeni bilgiler bekliyoruz. Problemin bir kısmı, bizi güçlendirecek çevre yerine, kendi iç dengemize odaklanacaktır. Her iki kart bizi, görünüşte doğru olanın arkasındakini görmeye ve bütün pratik olan ihtimalleri incelemeye davet eder.
Kılıçların Dokuzlusu, mücadelede eski takıntılarımız yüzünden, acı hissetmemize rağmen, bugün aynı sırada görünen değerlerimizi, yeniden sıralamamız gerektiğini anlatıyor. Belki biz, ihtimalleri, çok aktif beyinle düşünürken mantıklı sonuca varmadan, fikirleri tekrarlayıp duruyor ve bir halkada dönüyorduk. İdeallerimizi, değiştirmeliyiz. Geçmişe çizgi atmalıyız çünkü bize ne mutluluk, ne de çözüm getirdi. Şimdilik, kötü hissetmek ve üzüntü içinde olmak, bize daha kolay geliyor.

imkansız bir durumda, üzüntü ve çekilme arzusunda olduğumuzu hissetmemize rağmen, durumumuzun kısımlarını dikkatli düşünürsek, ileri gidebilmemiz için, gereken iç dengeyi sağlayacağımızı bilmeliyiz.