Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Jüpiter’in 6.evden geçişi

6.Ev

Jüpiter’in 6.evden geçişi

Bu ev işle ilgilidir, o yüzden Jüpiter burada bol miktarda iş üretir, iş yerinde, çok fazla enerji sarf edilir. Burası aynı zamanda meslektaşlarınız ya da çalışanlarınız gibi sizinle birlikte iş yapan insanları da temsil eder. Yani takım arkadaşlarınız tarafından desteklendiğinizi hissedeceksiniz. İş başvurusu yapmak ya da yeni insanları işe almak için harika bir zaman. Bulabileceğiniz en iyi takıma ve destekçilere sahip olacaksınız. Sağlık ve dengeli beslenme konuları ile ilgilenmeniz sizi hedeflerinize ulaştıracak ve yeni projelere başlamanızı sağlayacak iyi alışkanlıkları destekleyecektir. Refah ve finansal kazançlar sizi daha da fazlasmı elde etme konusunda cesaretlendirecek.

Satürn’ün 6.evden geçişi

Satürn bu evde size hedeflerinize erişmeniz için daha fazla cesaret verebilir ama bunu fazlasıyla telafi etmek için ağır bir sorumluluk duygusu hissedeceksiniz, bu da kendinizi aşırı derecede fazla çalışan ancak takdir görmeyen biri gibi hissetmenize yol açacak. Üstlerinizle ya da iş ortaklarınızla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşin çoğunu siz yapıyorsunuz ve kendinizi yorgun, tek başma hissediyorsunuz, çıkış yolu da gözükmüyor. Çalışanlarınız varsa onlara en çok ihtiyaç duyduğunuz anda istifa edebilirler. Sağlığınıza özen gösterin çünkü Satürn hasta olmanıza yol açabilir.

Rahu ve Ketu’nun 6. ve 12.evlerden geçişi

Rahu ve Ketu burada fiziksel bedeninizde büyük strese yol açabilir. Sağlık konusunda yaşayacağmız bir korku sizi alışkanlıklarınızı değiştirmeye ve böylece uzun vadede daha sağlıklı bir yaşam sürmeye yöneltebilir. Sizinle çalışan kişilere güvenmemeniz gereken bir dönem, dikkatli olun. Eğer çalışanlarınız varsa en stresli dönemlerde istifa etme eğilimine girebilirler. Kötü alışkanlıkları ve hayatmızı değiştirmek için iyi bir fırsattır.

7.Ev

Jüpiter’in 7.evden geçişi

Bu ev ilişkilerle ilgilidir ve iş sözleşmeleri ile belli bir miktar beklenti içerir. Eşinizi, bir aşk ilişkisini ya da bir iş ortaklığını temsil edebilir. Jüpiter bu evden geçtiğinde uzun soluklu yeni bir ortaklık getirebilir. Bu ortaklık kendinizi eksiksiz ve bütün hissetmenizi sağlar. İşi genişletebileceğiniz bir dönemdir çünkü ister finansal, ister yetenekle ilgili olsun ihtiyacınız olan desteği bulabileceksiniz. Karşılıklı bir sevgi ve saygı alış verişi söz konusudur.

Satürn’ün 7.evden geçişi

Satürn bu evden geçişi sırasında ilişkilerde ayrılıklara ve problemlere yol açabilir çünkü ilişkiyi tek parça halinde tutma konusunda ağır bir yük ve sorumluluk hissedeceğiniz bir dönemdir. Bu zorlu zamanlara dayanabildiğinizde elde edeceğiniz sonuçlar hayal edebileceklerinizin çok ötesindedir. İlişkiler aracılığıyla büyüme zamanıdır çünkü eğer sahip olmaya değer bir ilişki söz konusuysa bu zamanı zorluklara birlikte dayanarak geçirmek çok daha derin bir bağa yol açar. Bazen eşinizin yaşadığı problemlere ve sizin onlara destek oluşunuza işaret edebilir. Satürn büyümek için ilişkiniz üzerinde çalışmanız gerektiği anlamına gelir. Bu dönem iş ortaklarınızdan birinin daha fazla desteğe ihtiyaç duyduğu bir dönem de olabilir. Satürn bizim gerçeklik ile ilgili olarak uyanışa geçmemizi sağlar, ilişkilerimizin gerçek yüzünü gösterir. Bu da size doğru karan vermek için gereken bilgiyi verecektir.

Rahu ya da Ketu’nun durumu l.evden geçişleri konusunda anlatıldığı şekildedir. İlişkilerinizi gerçekten de mikroskop altma alıyor olacaksınız.