Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Enerji

Enerji katmanları vardır. İlk katman çok küçücük bir katmandır. Sadece günlük kullanım içindir  sabah kalkmak, kahvaltı etmek, banyo yapmak, ofise gitmek, ekmeğini kazanmak, geri gelmek; bu tür işler. Bu çok küçük bir katmandır.

Meditasyona başladığında, enerji ilk katmandan alımyor dur ve bu yeni tür bir iştir. Eski iş devam eder ve yeni enerji henüz mevcut değildir.

Eğer kutlamaya devam edersen gerçekten, tamamen tükenmiş hissedeceğin bir nokta gelir. Ancak o zaman, tam o tükenmişlikte, bir atılım olacak ve ikinci katmandan içine enerji akmaya başlayacaktır. O zaman asla yorgun olmayacaksın. Aksine, kullanabileceğinden fazla enerjin olduğunu hissedeceksin; derin bir enerji kaynağına rastlamışsındır. Bu ikinci kaynaktır  çok büyüktür.

O, durumlarda, sıradan durumlarda da olur: Yorgunsun  ofisten gelmişsin, tamamen yorgunsun  uyumak istiyorsun. Aniden evinde yangın çıkar ve tüm yorgunluğun yok olur. İkinci katman acil durum katmanıdır. Gerçekten ölümkalım meselesi gerçekten olan bir durumda, mevcut olur. Enerji dolusun  uyku yok, hiçbir şey, yorgunluk yok. Yavaş yavaş bu katmana geleceksin.

Ardından üçüncü katman gelir, ki hiç insani değildir. Birincisi bireysel, İkincisi ortak, üçüncüsü kozmiktir. Pek az insan üçüncüye ulaşır. Üçüncüye ulaşmak aydınlanmak anlamına gelir.