Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Fransa’da Uçan Daire

Fransa’da 19 Temmuz 1967de Arc sous-Cicon kasabasının dışında gezinen üç çocuk bir Uçan Dairenin yanında duran simsiyah, koca göbekli, pata te» yüzlü, 1 metre boyunda uç yaratıkla karşılaşıyorlar. Çocukları gören yaratıklar müziğe benzer sesler çıkartarak, koşa koşa u-çan araçlarına binip hareket ediyorlar. Olaydan kısa bir süre sonra, Besançon gözlemevinde, iki astronom gökyüzünde güneye doğru uzaklaşan yuvarlak bîr nesneyi tespit ediyorlar.

Küçük Yaratıklarla bilinen ilk karşılaşma 1914 yılının Ağustos ayında Kanada’da, Ontario gölünün kıyılarında oluyor. O gün üç genç Amerikalıyla Kanadalı bir aile göl yüzeyinde duran ufak bir Uçan Daireyle, daireden sarkan yeşil bir hortumla uğraşan iki küçük yaratık görüyorlar. Benzer bir olay yine Kanada’da. Steep Rock gölünde, 2 Temmuz 1950 günü bir maden şirketinin yöneticisiyle eşi tarafından izleniyor.

Küçük Yaratıklar ba/cn insana benziyor, bazen de, çok kıllı olduklarından maymunu andırıyorlar. Bu ikinci tip çoğunlukla saldırgan olup insan kaçırma olaylarının başlıca kahramanlarıdır.

16 Aralık 1954 günü Başkan Eisenhovver bir basın toplantısında Uçan Dairelerin gerçek olmayıp bazı kişilerin hayallerinden doğduğunu söylüyordu; aynı gece Venezuela’da Jesus Paz adında bir delikanlı şehrin içinde maymuna benzer bir yaratığın saldırısına uğruyor. Je-sus’un çığlıklarını duyan bir taksi şoforu yardıma gelirken Uçan Nesneye binip uzaklaşan bir yaratık görüyor. Aynı anlarda oradan geçen bir jandarma da Uçan Nesneye ateş açıyor.

jesus Paz’ın hasthanede yapılan muayenesinde, sırtında ve sağ tarafında uzun, derin tırnak izfevi görülüyor.

10 Aralık 1954 günü bir Uçan Nesneden çıkan dört küçük yaratık Caracas dolaylarında arkadaşlarıyla avlanan bir delikanlıyı kaçırmaya kalkıyorlar. Öç gün sonra Venczuela’da profesyonel jokey Jose Pena, gece vakti şehrin dışında bir Uçan Daireye taşlar yükleyen altı küçük yaratık görüyor. Perra’yı gören yaratıklardan biri, elindeki silahla bir ışın saçarak jokeyi kımıldayamaz hale sokuyor. Sonra da yaratıklar uçan araçlarına binip hızla gözden kayboluyorlar. 28 Kasım 1954 günü, yine Caracas’ta, sabahın ikisinde Gustavo Gonzales ve yardımcısı Jose Poncc şehrin merkez pazarına mal taşırken kıllı, kıta boylu, parlak gözlü bir yaratığın saklınsan uğruyorlar. Gonzales bıçağını çekip karşı koyuyor, yetişen başka bir yaratık sıçtığı ışınla gözlerini kamaştırıyor. İki arkadaş şok halinde en yakın polis karakoluna sığınıp başlarından geçeni anlatıyorlar.

Küçük Yaratıklar ilk defa T914‘te ortaya çıktılar, ancak çoğunlukla 1954 yılında görülüyorlar. Avrupa’da olsun Güney Amerika’da olsun bu, boyları 1-1,5 metre arasında değişen Uzay Ziyaretçilerinin başlıca uğraşılan ömek toplamak oluyor Kimi taş. kimi ot, kimi de meyve ya da toprak alıp götürüyor.

Küçük Yaratıklar ya da Küçük Pilotlar dizisine, 11 Aralık 1968‘de Buenos Aires’te John Kennedy Kuruluşundan Pedro Romaniukun açıklamasını da ekleydim:

“Yeni Meksika çölüne düşen bir Uçan Daire A.B.D. Hava Kuvvetleri tarafından bulunmuştur. Hava Kuvvetleri bu buluşu gizli tutmaktadır. Uçan Daire bozulmayan bir maddeden yapılmıştı. İçinde insana benzeyen ufak boyda altı ceset bulunmuştu. Uçan Dairenin kozmik bir güçle hareket ettiği saptanmıştır.”