Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Kabir

Fincanınızda kabir görüyorsanız, içinizi yakan bir dertten kısa zaman sonra kurtulacağınıza, uzun ömürlü olacağınıza, kısmetinizin açılacağına işarettir.

Falda Kadayıf: Tabağınızda kadayıf görüyorsanız, elinize geçecek paranın birden tükeneceğine işaret eder.

Falda Kadın: Telvenizde kadın görüyorsanız, çalışmanızın karşılığını malmülk sahibi olarak alacağınıza, maddi şeylere düşkünlüğünüzün artacağına, bu yüzden etrafınızca hoş karşılanmayacağınıza, dost ve yakınlarınızla aranıza soğukluk gireceğine, bu huyunuzsdan vazgeçtiğiniz takdirde mutlu olacaksınız.

Falda Kafes: Falınızda kafes gözüküyorsa, güvendiğiniz birinden ihanete uğrayacağınıza, bunun da sizi fazlasıyla üzeceğine işaretir.

Falda Kahve: Telvenizde kahve görüyorsanız, çok yakın bir zamanda çalışmanızın karşılığını göreceğinize, kazancınızın artacağına, şansınızın açılacağına, mutlu ve sıhhatli bir hayat süreceğinize işarettir.

Falda Kalem: Tabağınızda kalem gördünüzse, giriştiğiniz işte başarı kazanacağınıza, üstlendiğiniz vazifelerin üstesinden geleceğinize işarettir. Eğer bekar iseniz, evlilik hazırlıkları ile uğraşacağınıza işarettir.

Falda Kale: Falınızda kale çıktıysa, bekarlar için mutlu evliliğe, yuva kurmaya işarettir. Evliler için ise bir çocuk sahibi olacaklarına, isteklerinizin yerine geleceğine, mük sahibi olacağınıza delalettir.

Falda Kabir_13.jpg