Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Hamam

Tabağınızda hamamı andırır bir yapı farkediyorsanız, üzerinize atılan bir iftiradan dolayı üzüleceğinize, ama meselenin aslı öğrenidiğinde bu üzüntüden kurtulacağınıza delalettir.

Falda Hamsi: Fincanınızda hamsi bağlığını andırır bir yorumda bulunuyorsanız, deniz kenarında bir sayfiye evi satın alacağınıza veya kiralayacağınıza delalettir.

Falda Hançer: Telvenizde hançerir andırır bir şekil gördüyseniz, aldığınız olumlu kararlarla dost ve yakınlarınızın takdirini kazanacağınıza, mevki sahibi olacağınıza işarettir.

Falda Hap: Telvenizde hap olarak yorumlayabileceğiniz şekiller görüyorsanız, kendinizi kaptırdığınız işinizden biraz olsun başınızı kaldırmadı iniz takdirde rahatsızlık geçirebileceğinize delalettir.

Falda Havan: Falınızda havan gördüğünüzde eminseniz, üstelik bekarsanız ve böyle hayattan bıktığınızı düşünüyorsanız, müjde! Havan görmek, çok kısa sürede evleneceğiniz anlamına gelir.

Falda Havlu: Tabağınızda havluyu andırır bir şekli farketmeniz, bir tanıdığınıza istemeyerek de olsa yaptığınız bir haksızlıktan dolayı vicdan azabı çektiğinize işarettir.

Falda Havuç: Fincanınızda havuç görmeniz, rahatsızsanız, sıhhatinizin düzeleceğine, eski neşesine kavuşacağınıza delalettir.

Falda Havuz: Telvenizde havuzu andırır şekli gördüyseniz, elinizde büyük bir miktar para ve mal geçeceğine, servet sahibi olacağınıza, bu servetin size veridği güçle mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

Falda Heykel: Falınızda heykel gördüğünüze eminseniz, evinizde yapılacak bir toplantının sizi memnun edeceğine, bu toplantıdan mutluluk duyacağınıza işarettir.

Falda Hamam_27.jpg