Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Giyotin

Telvenizde giyotini andıran şekil gördüğünüze eminseniz, uzak bir yerden hayırlı haberler ve hediyelerle birilkîe, sürpriz sayabileceğiniz sevindirici olaylara şahit olacağınıza delalettir.

Falda Gondol: Falınızda gondol çıkması, mesut bir aşk hayatı yaşayacağınıza ve seyahate çıkabileceğinize işaret olabilir.

Falda Goril: Telvenizde goril görmek, zeki ve kurnaz bir kimsenin sizi dolandırmak için etrafınızda dolaşmakta olduğuna delalettir.

Falda Göğüs: Fincanınızda göğüs gördüyseniz, sıkıntıya girdiğiniz bir durumdan sizi bir yakınınızın kurtaracağına, onun nasihatlerini dinlediğiniz takdirde kolaylıkla bu zor durumdan kurtulabileceğinize işarettir.

Falda Gökyüzü: Tabağınızda gökyüzünü andırır berraklığı farkettiyseniz, üstelik bekar bir genç kız iseniz evlenme teklifi alacağınıza, evliyseniz, sıkıntılı durumunuzdan kurtulup, refaha ereceğinize işarettir.

Falda Göl: Falınızda göl olarak yorumlayabileceğiniz şekil gördüyseniz, çok sevineceğiniz, mutluluğunuzu artıracak bir haber alacağınıza, büyük bir ihtimalle mirasa konabileceğinize delalettir. Bu takdirde de yatırım konusunda tedbirli davranmanız gerekiyor.

Falda Gölge: Telvenizde gördüğünüz bir kişinin gölgesini farkediyorsanız, çok yakın arkadaşlarınızdan biriyle veya uzak akrabalarınızdan birisiyle kavga edebileceğinize delalettir.

Falda Gömlek: Falınızda gömleği andırır şekli farkederseniz, isteme istemeye katıldığınız bir toplantıda canınızın sıkılacağına, bu nedenle mantıksız hareketlerde bulunacağınıza, bu durumda da sevdiklerinizle aranızın açılabileceğine, bunun da sizi fazlasıyla üzeceğine delalettir.

Falda Göz: Fincanınızda göz görmeniz, adınızın bir dedikoduya karışacağına, sizi sevmeyenlerin iftiralarına maruz kalabileceğinize, bundan da üzüntü duyacağınıza işarettir.

Falda Giyotin_71.jpg