Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Erik

Fincanınızda erik görmek, bir kadının veya hizmetçinizin sadakatsizliğine uğrayabileceğinize işaretir.

Falda Erkek: Falınızda erkek çıkması, üsteik yorumunuza göre genç ve yakışıklıysa, iyi, güzel işlere veya ihtiyaçlarınızın giderilebileceğine işaret sayılır.

Falda Eşek: Telvenizdeki bir şekli eşek olarak yorumluyorsanız, üzerinize aldığınız bir vazifeden dolayı sıkıntılara gireceğinize, bu başarısızlığından dolayı itilip kakılabileceğinize, bu yüzden işlerinizde daha dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.

Falda Eşik: Tabağınızda eşik görmek, bir sınavdan başarıyla çıkabileceğinize yorumlanır.

Falda Et: Telvenizde ot görmeniz, fena bir dedikoduya delalet olabilir.

Falda Etiket: Falınızda etiket gördüğünüzü sanmanız, gösterişe fazlasıyla düşkün bir kişi olduğunuzu gösterir.

Falda Ev: Fincanınızda ev görüyorsanız, sevinçli bir haber alabileceğinize yorumlanır. Gördüğünüz evin oldukça güzel olduğunu düşünüyorsanız, fevkalade sevinçli bir hadiseye isminizin karışması anlamına gelir.

Falda Fabrika: Falınızda fabrika çıktıysa, şu anda yaptığınız işten hoşlanmadığınızı, işinizi değiştirmek için çaba sarfedebileceğinizi, bu çabanızın sonunda sevinebileceğiniz bir haber alacağınızı, bundan böyle de daha sonraki sonraki yaşamınızda kayda değer değişiklikler olabileceği anlamına gelir.

Falda Falcı: Telvenizde falcı gördüyseniz, önemli işlerinizi yapmanız gerektiği halde, önemsiz işlerin peşinde koşmanızın büyük zararını göreceğinize, sevineceğiniz bir haber almanız halinde bile sizi zarardan kurtaramayacağına işarettir.

Falda Fare: Tabağınızdaki şekillerden birinin fare olarak yorumlanması durumunda sıkıntılı bir döneme girebileceğinize, çevrenizdekilere münakaşa edip, aranızda dargınlıklar olabileceğine işarettir.

Falda Felaket: Telvenizdeki şekillerin hiç hoşunuza gitmediğini düşünüyorsanız, yani bir nevi size felaketleri çağrıştırıyorsa, durumunuzun gittikçe kötüleşeceğine, size gerçekten yardımcı olacak birinin yardımını istemek zorunda kalacağınıza işarettir.

Falda Erik_2.jpg