Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Ejderha

Falınızda ejderha gören, resime kabiliyeti varsa, bu meslekte başarılı olabileceğine delalettir.

Falda Ekmek: Telvenizde ekmek görmek, dört ve sıkıntılarınızdan kurtulup, refaha kavuşacağınıza, olmasını arzu ettiğiniz bir işinizin lehinize sonuçlanacağına işarettir.

Falda El: Falınızda el gördüyseniz, hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi kalabalık bir toplantıda bulabileceğinize işarettir.

Falda Eldiven: Fincanınızda eldiven gördüyseniz, yakınlarınızın veya dostlarınızın yapmış olduğunuz hatayı görmemezlikten geldiklerini düşünüp, yanıldığınızı anlayınca sizi utandırabileceği anlamına gelir.

Falda Elbise: Tabağınızda, üstünüzde yeni bir elbise giyinmiş görünmeniz, iş ve aile çevrenizde başardığınız işlerden dolayı saygı ve sevgi göreceğinize, dostlarınızın güvenini kazanabileceğinize işarettir.

Falda Elek: Falınızda elek görmek, kazançla yorumlanır.

Falda Elma: Telvenizde elma görmek, hırslı bir yaradılışda olduğunuza delalettir.

Falda Emzik: Fincanınızda emzik gördüyseniz, karşılaşacağınız çocukluk arkadaşlarınızdan biriyle eski günlerinizi anacağınıza, çocukluk devrenizi yadedip, üzüleceğinize yorumlanır.

Falda Enkaz: Falınızda en çıktıysa, sizin veya bir yakınınızın çok büyük bir zararziyana uğrayacağınıza işarettir.

Falda Engel: Telvenizde duvar, kapı, set, uçurum veya yüksek bir yer gibi aşılması oldukça güç şekiller görmek, sizin en büyük emelinize, arzunuza ve maksadınıza ulaşabileceğiz anlamına gelir ki, bu da sizin birçok zorlukları aşıp, başarı kazanabileceğinize delalettir.

Falda Ejderha_0.jpg