Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Çakal

Fincanınızda çakal görmek, zalim ve hin bir insanın yüzünden çok ıstırap çekeceğinizi gösterir.

Falda Çakı: Tabağınızda çakı görmek, hoşlanmadıığmz bir işe istemeyerek gireceğinize, elinizi çabuk tutmadığınız takdirde daha çok üzüleceğinize işarettir.

Falda Çakmak: Telvenizde çakmak görmek, yardım umduğunuz birinin size yardımda bulunamayacağına, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir.

Falda Çalı: Falınızda çalı görmek, geçinmek için biraz zorluklarla karşılaşacağınıza, bu yüzden sıkıntı çekeceğinize, ama yine de mutlu olacağınıza işarettir.

Falda Çan: Telvenizde çan görmek, sevineceğiniz bir haber alacağınıza, bundan memnun olup, rahatlayacağınıza işarettir.

Falda Çanak, çömlek: Falınızda topraktan yapılmış çanak, çömlek görmek, uşak veya hizmetçiye, kapıcıya işarettir.

Falda Çanta: Telvenizde çanta görmek, hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza, kısa bir seyahate çıkıp, memnun döneceğinize işarettir.

Falda Çark: Fincanında çark gören bir kişinin işleri mutlaka düzgün bir biçimde yola girecek demektir.

Falda Çarşaf: Tabağınızda çarşaf görmek, sizin veya bir yakınınızın dünyaevine gireceğine veya size yakın birinin evlenme işini üstleneceğize işarettir.

Falda Çarık: Falınızda çarık gördüyseniz, is temeye istemeye bir yolculuğa çıkacağınıza, işleriniz yüzünden maddi bakımdan sıkıntıya gireceğinize işarettir.

Falda Çatai: Telvenizde çatai görmek, üzerinize aldığınız vazifeyi başaracağınıza, sıkıntıya girmiş olan bir yakınınızı bu durumdan kurtaracağınıza işarettir.

Falda Çelenk: Falınızda çelenk gördüyseniz, bir topluluğa girip, yeni dostlar edineceğinize, bundan fayda göreceğinize işarettir.

Falda Çakal_0.jpg