Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Bacak

Telvenizde bacak görmek, girişeceğiniz bir işte başarı sağlayamayıp, büyük zarara uğrayacağınıza, bilerek veya bilerek veya bilmeyerek size kötülük gelecek kişilerle ilişkiye gireceğinize işarettir.

Falda Bahar: Fincanınızda baharı, çiçekleri andıran bir görüntü varsa, kader, ıstırap ve üzüntülerinizin kısa bir zaman sonra son bulacağına, ticari işlerde kazanç ve itibarınızın artacağına ve aşk hülyalarınızın da pek kısa bir zaman sonra gerçekleşeceğine işarettir.

Falda Bahriyeli: Tabağınızda bahriyeli bir asker gördüğünüzü tasavvur edebiliyorsanız, büyük bir tehlike ile karşılaşabileceğinize, fakat bunu soğukkanlı davranarak kısa süre sonra atlatabileceğinize işarettir.

Falda Balerin: Falınızda balerin çıkarsa, içinizi saran derin bir ızdırabın kısa süre sonra dağılacağına yorumlanabilir.

Falda Balkon: Fincanınızda balkonu andıran bir yer görmek, bir arkadaşınızla, sevgiliniz veya ailenizden biriyle münakaşa edeceğiniz anlamına gelebiir. Böyle bir şey olmasını istemediğinizden, son günlerde ayrıntılara biraz daha itina göstermeniz gerekmektedir

Falda Bakraç: Falınızda bakraç görmek, ummadığınız bir yerden sevineceğiniz bir haber alacağınıza ve büyük bir ihtimalle ma! ve para sahibi olacağınıza işarettir.

Falda Bacak_125.jpg