Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Falda Abdest almak

Niyet sahibini telvede abdest alırken görmek, kişinin umduğuna en kısa sürede erişeceğine delalettir.

Falda Abla: Falınızda görünen kişinin ablanıza benzediğini tasavvur edebiliyorsanız, sizin eşinizden veya kan bağıyla bağlı olduğunuz bir kadından iyilik göreceğiniz anlamında yorumlanabilir.

Falda Ağabey: Fincannızda görünen kişinin ağabeyiniz olabileceğini düşünebıliyorsanız, hayatta karşınıza çıkan problemlerin üstesinden rahatlıkla gelebileceğiniz anlamı çıkarılabilir.

Falda Açılış: Falınızda sanki bir yeri açılışı yapılıyormuşcasına görmek, ferah ve iyi günlerin pek çok yakınınızda olabileceği, bütün isteklerinizin yerine geleceği ve çok mesut olabileceğiniz anlamına gelir.

Falda Adam: Telvenizde görünen kişiyi tanıdıklarınızdan kimseye benzetemiyorsanız, bu canınızın sıkılacağı anlamında yorumlanabilir.

Falda Adliye: Fincanınızda resmi bir bina, yani devlet binasına benzer bir şekil farkettiyseniz, unuttuğunuz önemli bir işinizi hatırlayıp yapacağınız, daha önceden tanımadığınız birinden iyilik görüp, ona iyilik yapacağınızı gösterir.

Falda Afiş: Falınızda afişe benzer bir şekil gördüğünüz sanıyorsanız, yakınlarınızla aranızın açılacağına veya yakınlarınızla arınızın açılması için iftiraya uğrayacağınıza delalet sayılabilir.

Falda Ağız: Telvenizde ağıza benzer bir şey farkettiyseniz, adınızın bir dedikoduya karışacağı veya birisiyle ağız münakaşasına girişebileceğiniz söylenebilir.

Falda Abdest almak_30.jpg