Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Dün yaptığım bir profosyonel Tarot falı okuması

logoİlk kartınız: Asılan Adam

Bu kart Taroat ta sabrı simgeler aynı zamanda içinde bulunduğunuz bazı sıkıntılı durumlara dikkat çekiyor “bunlar hem aşk hayatınızla birlikte bir takım maddi ve ailevi problemleride kapsamaktadır” ilk kart olarak açılması sizin adınıza pozitif bir durum, çünkü kartınız bize tek ihtiyacınız olan şeyin sabır olduğunu söylüyor. Yaşadığınız problemlere dirayet gösterir ve savaşma azminizi bitirmezseniz büyük ihtimalle 2015 yılı sizin için yep yeni başlangıçların yılı olacaktır.

İkinci kartınız: Baş Rahibe

Bu kart sizin duygusal yanınıza vurgu yapıyor aşırı hassas ve kırılgan bir yapınız olduğunu söylüyor bize özellikle çevrenizdeki olaylardan aşırı etkileniyor ve uzun sürede etkisi altında kalıyorsunuz. Herkesin bildiği gibi bazı dönemler hayata biraz mola vermek ve kendi hayatınıza dışarıdan 3.cü bir göz gibi bakıp bugün nerede olduğunuzu olduğunuz yerden memnun olup olmadığınızı ve gelecekte kendinizi nerede gördüğünüzü sorgulamanızın tam zamanı Baş Rahibe bize bunu öğütlüyor. Özellikle duygusal anlamda ve aşk hayatınızda yılın son çeyreğinde bazı şeylerin fazla üstüne gitmemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Şimdi üçüncü kartınıza geçelim.

Üçüncü kart: Ters Deynek Onlusu

İşte bu kart sizin için oldukça önemli çünkü üçüncü kart sizin karar kartınızdır, içinde bulunduğunuz dönem sizin aşk hayatınız açısından bir çok soruna gebe fakat dediğim gibi bu sadece 2014’ün sonuna kadar geçerli bir süreç bu süreçte sizi yakın çevrenizden etki altına almak isteyen ve yanlış yönlendirmeye çalışan kişilerden uzak durmaya özen göstermelisiniz bu yanlış yönlendirmelere uyduğunuz taktirde aşk hayatınız çıkmaza girebilir bunun için size en büyük tavsiyem her ne olursa olsun bu döenmde hayatınızla ilgili çok ciddi kararlar almayın almanız gereken kararlarıda yılın ilk çeyreğinde alın.

Dördüncü kart: Tılsım Şovalyesi

Tılsım Şovalyesi tarotta süprizlerin ve savaşma sonunda kazanılacak zaferlerin habercisidir, aşk hayatınızla ilgili ciddi bir sınav veriyorsunuz bu sınav sizi son raddeye kadar zorlayıcı bunu unutmayın fakat isteğinize ulaşma yolunda bir Şovalye ruhuyla vazgeçmeden savaşırsanız hiç beklemediğiniz bir anda sanki hayatınıza bir tılsım değimiş gibi herşey sizin için bir anda değişecek ve sonunda aradğınız mutluluğa kavuşacaksınız kendi içinize dönük yaşıyor etrafınızdan kaçıyorsunuz bu kaçış size faydadan çok zarar getirir ve bazı konularda özellikle aşk hayatınızda kendinize olan güvensizliğiniz sizin açınızdan biraz sıkıntı yaratabilir. Böyle durumlarda kendinize bolca vakit ayırıp kendinizi biraz ödüllendirmek sizin için oldukça olumlu sonuçlar doğurur.

Beşinci kart: Joker
Joker bir adıyla deli beşinci pozisyonda açılması sizin biraz utangaç ve cesaretsiz yönünüze vurgu yapıyor, deli önümüzdeki süreçte güven duygunuzun ve sempatinizin artacağının ve bu sayede kendi istekleriniz ile ideaallerinizin içinde bulunduğunuz duygusal durumu sağlamlaştığını gösterir. Ayrıca bu dönemde ahlaki değerlerinizin yoğunlaşmış olması evliliğe giden bir yol ve konudaki niyetlerinizin artması olarak yorumlanabilir. Ve aslıl yorumu sonraki açılacak karta bağlıdır şimdi sonraki kartınıza geçiyorum.

Altıncı kart: Aziz

Aziz kartı var oluş nedenlerinizle ilgili sorularla boğuşacağınız ve değer yargılarınızı gözden geçirmenizi bize söylüyor hayatınızdaki önemli konularla ilgili başkalarının düşünceleri ve fikirleri sizi pek ilgilendirmemeli Aziz kendi öz kişiliğinizi ve inançlarınızı simgeler ve bunlarla ilgili bir sorgulama dönemi içerisine gireceğinizin habercisidir. Ayrıca kartınız karar verme yeteneğinizin ve doğruyu yanlıştan ayırma becerinizin güçlendiğinin habercisidir, bir yönüylede Jokerin ardından açılmış olması bize yine yıl sonuna doğru bazı önemli kararlar almanız gerekeceğinizi hatırlatıyor bu dönem geldiğinde doğru kararlar almanız mutluluğunuzun anahtarıdır bunu unutmayın bu konuda kimsenin etkisinde kalmamanız kalbinizin sesini dinleyerek karar vermeniz sizi doğru yola iletecektir. Şimdi sıra final kartınızda.

Yedinci kart: Değnek Ası
Bu kart canlı içten ve samimi duyguları ifade eder, gerçekten büyük bir aşk beslediğinizi ve bu aşkın zamanla sizi belli bir doyuma ulaştırabilecek güzel bir ilişkinin başlangıcı ve nihayetinde evliliğe giden yolda kazanılacak başarıyı simgeler Asa Asının ateş grubundan olmasından dolayı bazı davranışlar ve hüzünlü bir tutkuya dikkat çeker fakat bu tutkunuzun ve içinizde yanan ateşin 2015’in ilk çeyreğinde cesaretle ortaya koymanız ve vazgeçmemeniz sonunda mutlulukla bitecek bir beraberliğin kapılarını sonuna kadar açacak sizin için özetle başındada söylediğim gibi yıl sonuna kadar ciddi bir hareket yapmamanız yararınızadır fakat 2015’in ilk çeyreği sizin için yeni başlangıçların ve süprizlerin zamanı olacak bu dönemi iyi kullanmalı ve kimsenin etkisinde kalmadan girişiminizi yapmalısınız.