Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Düğünleri Kaçırmayın

Herkes bilir ki bir çok çift arkadaşlarının düğünlerinde tanışmıştır. Gecenin sonunu biliyorsunuzdur, romantik bir ortam vardır, herkes eğlenme modundadır ve harika görünüyorsunuzdur! Daha iyisi can sağlığı. Gelin çocukluk arkadaşınız; o damadın iş arkadaşı, taramm mm! Düğünler en uygun çöpçatanlık ortamlarıdır.

Düğünlerdeki yakışıklıları kapmak için 5 hile:

1 Buketi kapmak için çok isteli görünmeyin. Çok da umutsız vaka gibi görünmeseniz iyi olur. Buketi kapanı bıyık altından, adamı ben kapacağım diye gülerek alkışlayabilirsiniz.

2 Eğer düğüne geleceğini bildiğiniz hoş bir bey varsa masa yerleşimleriyle önceden oynamak üzere arkadaşınızla bir görüşün bakalım.

3 Hayallerinizin erkeğine yaklaşmışsanız onu yaşlı çiftlerin olduğu yere doğru yürütün. Hemen etrafınıza toplaşıp birlikte ne kadar güzel göründüğünüzü söyleyeceklerdir.

4 Düğünün olacağı yerde bir oda ayarlayın. Eğer işler enteresanlaş maya başlarsa gitmek istemeyebilirsiniz.
5 Eğlenin ve sosyalleşin. Modern ve eğlenceli bir kız romantik ortamın etkisindek iyakışıklı bekarları kendine doğru çekecektir.

Başarının Sırları
* Bazı insanlar arkadaşlarıyla arkadaşlarını tanıştırmazlar. Nokta. Kim onları suçlayabilir ki? Eğer işler kötü giderse en çok onların başı derde girer.

* Yen ilişkinizi arkadaşlarınızın gözüne sokmayın. Kendinizi onların yerine koyun. Eğer arkadaşınızın 10 yıllık dostuyla çıkıyorsanız ne de olsa arkadaşıdır ve uzun zamandır birbirlerini tanıyorlar diye yeni sevgiliniz hakkındaki konularda bırakın o haklı çıksın.

* Sizi tanıştıracakları adamın bir resimini görmeyi istemek sizin hakkınız. İlla ki o kadar süpriz dolu bir gece olması şart mı yani?

* Anne babanızın arkadaşlarıyla çıkmayın ve hatta anne babanızın arkadaşlarının çocuklarıyla asla çıkmayın. Tüm sosyetenin ilişkinizin detaylarını konuşmasını istemiyorsanız tabi.

* Arkadaşlarınız sizin için bir ya da iki kere birilerini ayarlamaya çalışabilirler ama bunu onlara görev gibi yüklemeyin. İki üç denemeden sonra da hala başarısızsalar zaten artık kendi kendinizin sorumluluğunu alma zamanı gelmiştir demektir.

* Eğer arkadaşınızın arkadaşıyla çıkmaya başladınız ama işler iyi gitmediyse arkadaşınızdan taraf tutmasını istemeyin. Siz hoşçakal demiş olabilirsiniz ama onların da arkadaşlıklarını bitirmelerini bekleyemezsiniz.

* Bir arkadaşınızın eski erkek arkadaşıyla çıkma kararınızı iyice düşünün. Bir erkekle ilişkinin ilk aşamaları zaten sancılıdır, üzerine bir de arkadaşınızla karşılaştırıldığınız duygusunu eklemek istemezsiniz.

Hepimizin iyi günleri vardır, kötü günleri vardır ve yalnızsanız bunlar meseledir. Bay Muhteşem’in ne zaman kapınızı çalacağını asla bilemezsiniz. Yalnızlık çekmek açısından kişi, her zaman, minimum bir hazırlanma standardı tutturmaya çalışmalıdır. Size, makyaj hazırlığı için en az iki saat harcamadan evden çıkamayan süslü bir fino köpeğine dönün demiyorum. Hiçkimse, çileden çıkaran ve ömür tüketen, çok bakımlı kadınları sevmez. Erkekler, saç cilanız ile beyin hücreleriniz arasında direkt olarak ters orantı olduğunu düşünür. Benim size önerim, iyi olan parçalarınız üzerine çalışmanız, kötü olan parçalan affetmeniz ve böylelikle de kendinize güvenmeniz, kendinizi çekici hissetmeniz ve çarpışmalara karşı her an hazırlıklı olmanızdır.

ask