Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


ÇİN FALINDA DOMUZ VE 2000 YILLARI

2000 yıllan, Domuzlar için mutluluklarla dolu bir yıl olacak. Sevdikleriyle sık sık bir araya gelecek, sürekli birtakım davetlere ve kutlamalara katılacaklar. Yıl sonuna doğru kendini biraz yorgun hissedecek olan Domuzlar buna rağmen hayatlannın sıkıcılaşmasına izin vermeyecekler. Özellikle Aralık ayı Domuzlar için çok hareketli bir ay olacak. 2000yılınm ortalarında bekar Domuzları sürprizler bek¬liyor. Beyaz atlı prens veya prensesle karşılaşma imkanı bulacaklar. Hayata olumlu yaklaşan çalışkan Domuzlar, iş hayatlarında da başanlı olacaklar. Fakat para konusunda biraz daha dikkatli davranmalan gerek. Aksi takdirde gereksiz harcamalar yüzünden yıl sonuna doğru maddi sıkıntıya girebilirler. 2000 yılında Domuzlann hayatında bir¬takım değişiklikler de olabilir. İş değişikliği yapabilirler. Bu değişik¬liklerin hepsi olumlu olmayabilir. Fakat hayata olumlu bakan iyimser Domuzlar, her türlü sorunun üstesinden kolayca gelebilecekler.
Genellikle ağızlanna geleni söyleyen Domuzlar, 2000 yılında bu huylanm biraz değiştirseler hiç fena olmaz. Aksi takdirde başları belaya girebilir. Konuşmadan önce iki kere hatta üç kere düşün¬melerinde yarar var. Domuzlar, özel hayatlarında pek sorun yaşamay¬acaklar. Herkesle uyum içinde yaşayan Domuz, 2000 yılında da insan¬larla barış içinde yaşayacak. Özellikle Nisan, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylan, Domuz için mutluluk dolu geçecek.
ÜNLÜ DOMUZLAR
Bryan Adams, Woody Allen, Fred Astaire, Humphrey Bogart, Richard Chamberlain, Hillary Rodham Clinton, Oliver Cromwell, Ernest Hemingway, Alfred Hitchcock, Elton John, Stephen King, Nastassja Kinski, Wolfgang Amadeus Mozart, Luciano Pavarotti, Monaco Prensi Rainier, Ronald Reagan, Carlos Santana, Arnold Schwarzenegger, Steven Spielberg, Jules Verne.