Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


BÜYÜCÜ I (Durum) AŞIKLAR VI (Mücadele)

BÜYÜCÜ I (Durum) AŞIKLAR VI (Mücadele)Bizde yeterince malzeme ve yetenek vardır. Şimdi durumumuzun tüm yönleriyle, yüzyüze gelebiliriz. Ve istediğimiz dünyayı yaratma yeteneğimiz olduğu için, durumumuzu güvenle karşılarız. Biliyoruz ki, tüm nesnelerini sıralama yeteneğimiz vardır ve duruma yeni yorum geti rebüiriz. Fakat, bazı yönleri ihmal etmemek için, herşeyi dikkate almalıyız. Bizden istenen sonuca göre, kişisel ve ruhani gelişmemizin, bize ne verdiğini anlanz. Bu sonuca varmamız, başkalarının bizim durumumuzla ilgili, üham kaynağı olur ve onların çeşitli aktivitelerini, üst kademeye çıkarır.

Aşıklar Kartı, projenin çeşitli yönlerinin, bütünlemesi gerektiğini işaret eder.
Görevimiz, durumumuzun armonisini koruma yolunu bulmak, durumumuzla ilgili başkalarının davranış biçimini, fikirlerini dengeli tutmak ve ayrıca onların ihtiyaçlarını karşılamak, olacaktır. Başka yorumlara göre görevimiz, başkalarının aşkını ve iyiliğini hatırlatmaktır.

Sorunumuz, işle veya gelişmeyle ilgili ise, dünyevi yöne odaklanacağımıza, daha büyük amaçlara önem vermemiz gerektiğini, kendimize hatırlatmalıyız. Sorunumuz, özel hayatımızla ilgili ise durumumuz, ilişkiye bağlı demektir. Mücadelemiz, seksüel veya sözlü olarak açık fikirli olmak, olmalıdır. Ayrıca işimizle özel hayatımızın dönemlerini, dikkate almalıyız. Robin Wood’un Âşıklar Kartı’nda bulunan ay ve güneş, bize ilişkilerde zamanlamanın, çok önemli olduğunu söylüyor.

Bu kartlar beraber, kendi sihrimizi (Etkimizi) kullamamızı gerektirecek, durum doğacak demektir. Durumumuz, bir kenarda sakin oturmamızı sağlayacak, bir durum tipi değildir. Yapılan işler, bizi çok etkileyecek ve yeni ufuklara sebep olacaktır.