Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Balık, Başak, İkizler, Yay ve Kova burçları dikkat!

logoURANÜS 27 HAZİRAN 27 KASIM ARASINDA BALIK BURCUNDA GERİLEYECEK

(Balık, Başak, İkizler, Yay ve Kova burçları dikkat!)

Dehanın ve dâhilerin yani Kova burcunun yönetici gezegeni Uranüs, uzun yıllardır Balık burcunda yolculuk ediyor. Kovalar ve Balıklar açısından Uranüs gerilemesi işleri ciddi şekilde durağanlaştıracak. Bütün gezegen gerilemelerinde olduğu gibi Uranüs gerilerken işleri oluruna bırakmak ve itelememek gerekiyor. Bunun yerine olaylar hızlanıncaya dek yavaşlayan işlerinizi toparlamalı, veri toplamalı ve yavaş yavaş hızlanmasına alışmaya çalışmalısınız. Uranüs öyle ani şekillerde etkiler ki şok olup kalırsınız.

Başaklar ilişki acılarının, İkizler kariyer sıkıntılarının, Yaylar ev ve aile sorunlarının yarattığı izleri bu süreçte silmeye ve tedavi etmeye çalışabilirler.

NEPTÜN 26 MAYIS 2 KASIM ARASINDA KOVA BURCUNDA GERİLEYECEK

(Balık, Kova, Akrep, Aslan ve Boğalar dikkat!)

Neptün hız kazandığında hayal gücünüz de hız kazanır. O ilham perinizdir. Yaratıcılığınızın çıkış kaynağıdır. Kovalar son yıllarda Neptün’ün duygusallığına kapıldılar ve kovalarca gözyaşı döktüler. Bununla birlikte yaratıcılıklarının arttığını hatta paraya dönüştüğünü gözlemlediler. Neptün gerileme dönemlerinde hem yaratıcılık hem de fınansal gelişmeler yavaşlayacak. Her yıl Mayıs sonuna dek ve Kasım’dan itibaren yani, Neptün hızla ilerlerken yaratıcılığınızın ürünlerini toplamalı ve paraya dönüştürmelisiniz.