Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


ASA YEDİLİSİ (DURUM) DELİ (MÜCADELE)

ASA YEDİLİSİ (DURUM) DELİ(MÜCADELE)

Kendimize inanmalıyız. Tutumlarımız elimizdeyken, pozisyonlarımıza vardık; zamanımızı, enerjimizi, anlatmak ve müdafaa etmek için burdayız. Fakat, kim kime saldırıyor. Gerçekte varolmayan problemleri mi yaratıyoruz ? Başkalarını dışarda bırakıp, kendimizi bir yerde köklendirip, kendi korkumuza ve negatif düşüncelerimize karşı mı bunu yapıyoruz ?

Deli bize, eski şüphelerimizi ve bugünkü bakış açımızı bırakıp, geleceğe adım atmaya davet ediyor. Unutmayın ki Deli kartı, yolculuğun başlangıç kartıdır. Bu kart çekildiğinde, bize ne kadar akılsız olduğumuzu gösteriyor. Hmm. Kalan altı değneği alıp, onlarla birşeyler yaratabiliriz.

Her iki kart, tamamen zıt olan davranış biçimlerini ve bakış açısını gösteriyor. Bilinmeyen durumla karşılaşıldığında, kartlardan biri, bizi savunuyor, “Geleceğe güvenin ve devam edin” diyor. Diğer kart ise, inatla savunma yapar. Her iki kart da, başarı kartlarıdır fakat hepsinin başarısı, acısız ve tehlikesiz olacaktır. Burda, her iki durum için anahtar kelime, azimdir.