Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


22-23-24 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

22 ARALIK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Lal

Olumlu özellikleri: Gizemli, sofistike, yetenekli

Olumsuz özellikleri: Kendini haklı çıkartan, snob

Başarısızlığa tahammülünüz yok. Ancak kendiniz için belirlediğiniz yüksek hedefleri gözden geçirerek muhtemel hayal kırıklıklarını engelleyebilirsiniz. Gerçek arkadaşlıkların, karşılıklı güven duygularıyla beslendiğini unutmamalısınız. O yüzden gardınızı düşürüp, arkadaşlarınıza sadece insan olduğunuz hissettirmelisiniz. Sevebileceğiniz birini bulduğunuzda dünyanın bütün kötülüklerine karşı yeni bir dünya yaratabilirsiniz.

23 ARALIK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Lal

Olumlu özellikleri: İçten, çalışkan

Olumsuz özellikleri: İşkolik, gergin, yönetmeyi seven

Mükemmelin peşindesiniz. Peşinde olduğunuz bir projeden vazgeçtiğinizde çevrenin tepkisizden çok kendi tatminsizliğinizden rahatsız oluyorsunuz. Yardımseverliğiniz arkadaşlarınız tarafından takdirle karşılansa da sizi yakından tanımayanlar tarafından ukalalık olarak değerlendiriliyor. İç dünyanızdaki gizliliğin romantizm için çok değerli olduğunu düşünüyorsunuz. Kendinize karşı dürüst olmanız ilişkiye yaklaşımınızı olumulu yönde etkiliyor.

24 ARALIK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Lal

Olumlu özellikleri: İleri görüşlü, yenilikçi,

Olumsuz özellikleri: Aceleci, cesaretsiz, içe dönük

Sizin ileriyi görmek gibi bir yeteneğiniz var. Bugünü yaşarken, yarının metodlarını kullanabiliyorsunuz. Çevrenizde gelişen olaylar sizi çok etkiliyorsa, silkinip yeniden başlamayı bilmelisiniz. Yakın arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde olmanız ruh halinizi iyi yönde etkiliyor. Uzun süreli ilişkilerinizde duygusal destek anyorsunuz. Enerjinizi olumsuz yönde etkileyen ağırkanlı insanlardan uzak durun. Çünkü “dinamik” sizin ikinci adınız.

22-23-24 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_32.jpg