Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Para Sekizlisi

 

Para Sekizlisi

Yenilik Para Sekizlisi umut vaat eden bir projenin başlangıcını gösterir. Uzun vadeli, ama geleceği parlak bir görevi yerine getiren çırağın kartıdır. Bu bakımdan bu kart acemilik durumunu güzel bir gelecekle birbirine bağlar. Bunun yanı sıra motivasyonumuzun iyi olduğunu, işten keyif aldığımızı ve yaptıklarımızın ilk sonuçlarından gurur duyduğumuzu gösterir. Bir bakıma acemi şansı demektir.İş yaşamında bu kart yeni bir pozisyonda göreve başladığımızı ya da yeni, bugüne kadar bize hiç aşina olmayan görevler üslendiğimizi gösterir.

 

 

Dolayısıyla genellikle bu yeni işte kullanabileceğimiz uygun bir ön birikimimiz yoktur, ancak görevimizi öğrenme merakı ve isteği olabilir. Meslekî alanda yeni bir konuyu öğrenerek çalışırken sıklıkla “ödememiz” gereken çıraklık bedeli anlamına gelebilir; ancak bu kart çok açık bir biçimde yeni işimizin güzel olasılıklarına işaret eder.Bilinç düzeyinde Para Sekizlisi bizim gerçekten ya da simgesel anlamda okula geri döndüğümüz anlamına gelir. Bizim ya sistematik bir şekilde yeni bilgi alanlarına açıldığımız, ya da yalnızca “hayat okulunda” yeni deneyimlerle karşı karşıya geldiğimiz bir öğrenme evresinde olduğumuzu gösterir.

 

 

İçsel öğrenme istekliliğimize bağlı olarak bu evreyi canlandırıcı ve zenginleştici bir biçimde veya yalnızca sıkıntılı bir isteksizlikle deneyimleriz. Her durumda burada bilgi ve kavrama yönünden önemli bir büyümeyle ilgilidir.Kişisel ilişkiler kapsamında bu kart bizim yeni, umut vaat eden bir ilişkiyi oluşturmaya başladığımız yeni başlangıcı gösterir. Ayrıca mevcut bir ilişkide yeni deneyimler yaşadığımız ve genellikle geniş ve hoş olasılıklara açılan yeni yollara gittiğimiz anlamına da gelebilir.

Para Sekizlisi Düz Açılırsa

Para kazanmak ya da yeni beceriler edinmek için güç ve kararlılık sahibi olmak. Çıraklık. İşte azimli olmak maddi ödüller getirir. Yeni bir imaj ve ego yaratmak için içsel gücünü kullanmak. Kendine güven ve özdeğer kazanmak. Hırs.

Para Sekizlisi Ters Açılırsa

Para kazanacak ya da yeni becerilere zaman ayıracak kadar güç ve kararlılığa sahip olmamak. Zorlu işlerden nefret etmek. Çabuk para kazanma arzusu. Suça yönelik davranışlar. Parayla ilgili sorumluluğun olmaması. Güvensizlik. Tembellik.