Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Kartı Kılıç Prensi

Kılıç Prensi

Kılıç PrensiBurcu: Kova (21 Ocak 19 Şubat)

Süre: Ay

Kılıç Prensi diğer Prenslerde de olduğu gibi bize sunulan bir şans veya bir deneyimi, bizi dışarıdan etkileyen bir dürtüyü gösterir. Kılıç Prensi olduğunda, bazı durumlarda, sayesinde aniden berraklık kazanacağımız, zorlu bağlantılarımızı analiz etmek ve anlamak için bize yardım edecek olan aydınlatıcı bir dürtü, taze bir esinti olabilir. Ancak genellikle Kılıç Prensi’nin bildirdiği, bir çatışma, bir tartışma ve belki de ayrılıkla sonuçlanan bir münakaşadır.

 

 

Bu nedenle onu patlayacak olan dolu fırtınasını zamanında fark etmek veya yaklaşan çatışmayı gereksiz yere uzatmak yerine, mümkün olduğunca açık bir tartışmaya dönüştürmek için bir uyarı olarak anlamak gerekir.İş yaşamında Kılıç Prensi çatışmalara, düşmanlıklara, çekişmelere, hatta polemik saldırılara hazırlıklı olmamız gerektiği anlamına gelir.

 

 

Kart üstlerden (haksız yere) gelen kınamayı, aynı zamanda iş arkadaşları arasında çıkan rekabeti veya iş ortakları arasındaki anlaşmazlığı temsil edebilir. Güç bir görev karşısında hissettiğimiz tehdidi ifade edebilir. Bu zeminle, mevcut faaliyetimizin sonunun başlangıcını, ama aynı zamanda kötü havayı uzaklaştıran ve kendisiyle birlikte çalışma ortamımıza ferahlık getiren taze, hatta keskin rüzgârı gösterir.Bilinç düzeyinde bu kart görüşmelerde ve münakaşalarda sözlü saldırıya uğradığımız ve mevcut düşünce alışkanlığımız ve bakış tarzımız nedeniyle sorun yaşadığımız ve kısmen sert eleştiriler aldığımız anlamına gelir.

 

 

Bunun bizi ne derece sarsıcı sonuçlara götüreceği, ya da acı veren kavrayışların uzun vadede bizi zenginleştiren far kındalıklar olarak kabul edilip edilmeyeceği, bizim öğrenme ve görüşlerimizde değişiklik yapma isteğimize bağlıdır. Bu yargıya karttan varmak mümkün değildir.Kişisel ilişkiler kapsamında Kılıç Prensi ya partnerimizden gelen ya da ilişkiye bir tehdit olarak deneyimlenen bir çatışmayı gösterir. Aynı zamanda genelde sıcak ve içten olan bir ilişkide aniden gözle görülür bir soğuma olabilir. Bazen de, bugüne kadar dile getirilmeyen hayalkırık lıklarından, sessiz kalınan rahatsızlıklardan kaynaklanan bir “suçlama yağmuru” veya sözde önemsiz, günlük küçük şeylerin birikimi beklenmedik bir şekilde büyük bir şimşek fırtınası gibi patlar. Doğal olarak böyle bir fırtına fazlasıyla arayı bozar ve sonunda anlaşmazlığa götürür. Ancak Kılıç Prensi aynı zamanda açıklığa kavuşturulan bir çatışma üzerine yeni bir ortak zemine kavuşma fırsatına da işaret eder.

 

Kılıç Prensi Düz Açılırsa

Bu prens sorun ve sıkıntılarla ilgilenir. Yeni çıkmış şeylere ilgi duyar, yeni bilgilerle ilgilenir ve çok arkadaşı vardır. Prens dışa dönük, saf ve kalender biridir. Birçok arzusu, umudu ve dileği vardır. Sıkıntıda olan insanlarla ilgilenir. Yeni maceralar kişiler arasmda sorun yaratabilir.

Kılıç Prensi Ters Açılırsa

Bu prensin bazı sorun ve sıkıntıları var ve özgür düşünen bir kişi değil. Zihinsel açıdan istikrarlı biri değil. Arkadaşlık bu Prens için önemli değil. İçe dönük, endişeli ve paranoyak bir tip. Umutları ve dilekleri karşılanmamış. İnsancıl biri değil ve başkaları onu hiç ilgilendirmiyor.