Faydalı Bağlantılar
Tarot Falı | Tarot Falı Bak | Fal Bak

Tarot Falı


Tarot Falı Asaların Şövalyesi

ASALARIN ŞÖVALYESİ

Asaların Şövalyesinin ateş renkleri, Tarot falı bak denince onun kişiliğini ve mizacını gösterir. Onun karakteri gerçek ve dürtüden birisidir. Açık sözlü ve yanşmacı, hırslı ve cesaretli olan şövalye odaya girer ve be lirgin bir etki bırakır. Çünkü onun geldiğini herkesin bilmesini ister.

Kuvvetli fikirleri olma sına rağmen, onunla tartışmak kolay olabilir, çünkü hararetli tartışmalardan ve meydan oku malardan hoşlanır. Aynı zamanda ondan hem hoşlanıp hem de nefret edebilirsiniz, fakat bu şövalyeyi ve onun hevesini, hayat zevkini gör mezlikten gelemezsiniz. Karakter; açık duygularını belli eden, insanların seven ve muhtemelen insanlara yönelik bir işte çalışan sempatik açık sözlü komik ve sıcak birisidir. Aynı zaman da bireyci, sporu seven ve yaratıcı bir düşünürdür.

Danışanın sorusu diğer insanlarla lgili olmadığında, Şövalye, danışanının hayatın da meydana gelen çok önemli bir olay gösterebilir. Ters Bu kişi bencil düşünmeden karar veren, tartışmacı, hükmeden, kıskanç, baskı yapan, öfkesi burnunda ve diğer şiddet Tarot falı ve kartları da varsa muhtemelen sert birisidir. Aşın derecede rekabet eden ve aynca kaba, bencilce öfkelenen birisi olabilir. Soru; bir olay, iş problemleri, iş belirsizliği, kanşıklıklar ve işteki belirsiz koşullarla ilgili olabilir.

tarot falı